⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Zuikio Alberto akademija. Lipdukų abėcėlė

Kaina: 3,99 €
Kaina su kodu: 2,79 €
Nuolaidos kodas: VLD
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Zuikio Alberto akademija. Lipdukų abėcėlė" aprašymas

Labas, aš esu zuikis Albertas. Pažįstu visas raides, o ypač smagu parašyti savo vardą. Eime, išmokysiu ir tave!Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Zuikio Alberto akademija. Lipdukų abėcėlė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lipdukų knygelės 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Zuikio Alberto akademija. Lipdukų abėcėlė", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Zuikio Alberto akademija. Lipdukų abėcėlė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Zuikio Alberto akademija. Lipdukų abėcėlė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Zuikio Alberto akademija. Lipdukų abėcėlė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Zuikio Alberto akademija. Lipdukų abėcėlė" perkama kartu