0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žurnalas "Fėjų slėnis", Nr. 1 (pavasaris)

Kaina internetu: 3,29 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 0.70 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Žurnalas "Fėjų slėnis", Nr. 1 (pavasaris)


2021-08-31 3.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žurnalas "Fėjų slėnis", Nr. 1 (pavasaris)" aprašymas

Edukacinis, pažintinis, vaizduotę, kūrybiškumą ir bendradarbiavimą skatinantis, vertybes puoselėjantis žurnalas vaikams nuo 5 iki... 95 metų, taigi, visai šeimai.

Lėlininkė ir "Fėjų slėnio" įkūrėja Edita Lei yra parašiusi keturias knygas: „Miglų slėnio Fėjų pasakos“, „Miglų slėnio fėjų burtai“, „Laiškas fėjai“ ir „Fėjų muzika“. Skaitytojų pripažinimo sulaukusių knygų personažus jau pamilo vaikai ir suaugusieji, tad nuo šiol fėjos, gnomai, drakonai, žiniuonės ir visi kiti personažai, jų nuotykiai, istorijos, pasakos apie juos ir daug kitų gerų dalykų persikelia į lengvesnį, dinamiškesnį, interaktyvesnį formatą – 40 puslapių žurnalą "Fėjų slėnis".

“Fėjų slėnis“ - tai 100 proc. originalus turinys: unikalios nuotraukos, autentiškas tekstas.

Visi personažai yra tikri, nes juos galima pamatyti gyvai. Tai knygų ir žurnalo autores sukurtos rankų darbo lėlės, kurios gyvena "Fėjų slėnio" galerijoje Garliavoje.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Aridėjas
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9772538836000

Parašykite atsiliepimą apie "Žurnalas "Fėjų slėnis", Nr. 1 (pavasaris)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Žurnalas "Fėjų slėnis", Nr. 1 (pavasaris), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Žurnalas "Fėjų slėnis", Nr. 1 (pavasaris) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Žurnalas "Fėjų slėnis", Nr. 1 (pavasaris). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Žurnalas "Fėjų slėnis", Nr. 1 (pavasaris) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Žurnalas "Fėjų slėnis", Nr. 1 (pavasaris)" perkama kartu