0

Žurnalas "Keliauk!" 2017. Žiema

Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žurnalas "Keliauk!" 2017. Žiema

  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 22x28, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9772538716004

2021-03-31 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žurnalas "Keliauk!" 2017. Žiema" aprašymas

Žurnalas „KELIAUK!“ – lietuviškas, spalvotas ir beprotiškai įdomus kelionių žurnalas. Ką jame rasite? Interviu su keliautojais, kelionių nuotykius ir istorijas iš viso pasaulio, daugybę viliojančių nuotraukų ir patarimų, renginių kalendorių ir kitos informacijos, skirtos šiuolaikiniam smalsiam keliautojui.

Kuo gerai žiema? Tuo, kad kiekvienas gali keliauti pagal savo skonį ir pomėgius – kas slidinėti, kas į šiltuosius kraštus, kas iš naujo atradinėti turizmo mekų. Tad naujame žurnalo „KELIAUK!“ numeryje kviečiame į pačias įvairiausias keliones ir pažintis. Kur geriausia slidinėti, atskleidėme rubrikoje „Žiemos kryptys“ – Čekija, Slovakija, Austrija, Italija, o gal Prancūzija? Interviu su keliautoju ir alpinistu Algimantu Kuru taip pat netrūksta sniego, ledo ir šalčio. Jo ypatingai įdomus pasakojimas atskleidžia poliarinių ekspedicijų realybę. Pasiilgusiems saulės ir šilumos – Viktorijos Panovaitės pasakojimas iš pasaulio krašto Fidžio, žurnalo redaktorės Dalios Smagurauskaitės istorija apie karščiu alsuojantį Petros miestą Jordanijoje. Kelionių gidas iš Latvijos Vitalijus Efimovas atskleis Rio de Žaneiro karnavalo užkulisius, o Monika Vlagerytė savo nuostabiose nuotraukose dalijasi trapiais Vietnamo kasdienybės vaizdais. Gurmanų skiltyje kalbamės su bene žymiausiu Lietuvos virtuvės šefu Deivydu Praspaliausku apie Daniją ir jos kulinarines tradicijas.

Kaip visada, keliaujame ir po savo kraštą. Kelionių po Lietuvą ekspertas keliautojas ir fotografas Vytautas Kandrotas pasakoja, ką veikti žiemą Druskininkuose, ir supažindina su nepaprastai įdomiu ir įvairiu Kėdainių religiniu paveldu. O gidė ir istorikė Sonata Šulcė suteikia galimybę pakeliauti kartu su Mikalojumi Kristupu Radvila Našlaitėliu.

Ir tai tikrai ne visos mūsų Jums parengtos istorijos ir interviu, todėl, jei norite sužinoti daugiau, į rankas paimkite ketvirtąjį žurnalo „KELIAUK!” numerį ir leiskitės į įspūdžių, emocijų ir skonių kupiną kelionę. Tiesa gimsta kelionėse. Pažinkite, pajauskite, paragaukite!

Parašykite atsiliepimą apie "Žurnalas "Keliauk!" 2017. Žiema"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie keliones

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Žurnalas "Keliauk!" 2017. Žiema, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Žurnalas "Keliauk!" 2017. Žiema aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Žurnalas "Keliauk!" 2017. Žiema už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Žurnalas "Keliauk!" 2017. Žiema? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Žurnalas "Keliauk!" 2017. Žiema" perkama kartu