0

Žurnalas "Keliauk!" 2018. Žiema

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 2,79 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 1.20 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žurnalas "Keliauk!" 2018. Žiema

  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 22x28, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9772538716012

2021-02-28 2.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žurnalas "Keliauk!" 2018. Žiema" aprašymas

Žurnalo „Keliauk!“ žiemos numeryje drąsos įkvepia laivavedžio Laimono Choroščios pasakojimas iš poliarinių regionų – jam plaukti naktį rūke tarp plūduriuojančių ledkalnių yra kasdienis darbas ir iššūkis. Lietuvė Rimantė Hegland jau 12 metų gyvena Svalbardo salyne ir teigia įsimylėjusi šiaurę bei poliarinę naktį. Dr. Aurelijus Zykas nukelia į Tibetą, kuriame gyvenimas toli gražu nėra lengvas, tačiau vietiniai kasdienybę priima be baimės. Paklajoti po paslaptingąjį Madagaskarą kviečia Gabrielė Štaraitė, o Dalius ir Eglė Juočai įrodo, kad svajonės pildosi – jie nusipirko autobusiuką, metė darbus ir iškeliavo po Europą.

Kelionių įspūdžiais dalijasi radijo laidų vedėjas Vaidas Leliuga, maisto istorikė Rūta Šulcienė kviečia į kalėdinę skonių kelionę šiltuose kraštuose, o žurnalistė Neringa Černiauskienė siūlo atostogauti Pietų Europoje ne sezono metu. Fotografas ir gidas Tautvaldas Tumėnas fotoistorijoje siūlo pažvelgti į šalį, kurios nebėra – Siriją. Nepamiršome ir Lietuvos – keliautojas Vytautas Kandrotas ieško žiemos pramogų Anykščių rajone, o istorikė Sonata Šulcė vedžioja po Šv. Jonų bažnyčios ansamblį Vilniuje.

Ir tai tikrai ne visos mūsų Jums parengtos istorijos! Todėl nieko nelaukite, į rankas paimkite aštuntąjį žurnalo „KELIAUK!” numerį ir leiskitės į įspūdžių, emocijų ir skonių kupiną kelionę!

Parašykite atsiliepimą apie "Žurnalas "Keliauk!" 2018. Žiema"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie keliones

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Žurnalas "Keliauk!" 2018. Žiema, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Žurnalas "Keliauk!" 2018. Žiema aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Žurnalas "Keliauk!" 2018. Žiema už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Žurnalas "Keliauk!" 2018. Žiema? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Žurnalas "Keliauk!" 2018. Žiema" perkama kartu