0

Žurnalas "Keliauk!" 2019. Ruduo

  • Nuolaida knygai -31%
Internetu: 2,79 €
Knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 1.20 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Žurnalas "Keliauk!" 2019. Ruduo

  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 22x28, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 132
  • ISBN ar kodas: 9772538716009

2020-07-31 2.79 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Šis žurnalo numeris pilnas sodrių spalvų, ryškių istorijų, įdomių susitikimų. Ruduo – gausos metas, kai norisi daug nepamirštamų akimirkų, ilgam išliekančių įspūdžių. Tad kviečiame į Japoniją! „Bežiūrint į Fudži kalną, aplanko jausmas, kad tuoj nutiks kažkas gera, – sako Japonijos ambasadoriaus Lietuvoje žmona p. Yuko Yamasaki. – Važiuodama pro jį greituoju traukiniu, visuomet laukiu per traukinio langą pasirodančio Fudži vaizdo". Vartydami žurnalą rasite interviu su Simona ir Arvydu, kurie ilgą laiką gyveno Tekančios Saulės šalyje, moka japonų kalbą ir dalijasi mintimis apie nuostabų laiką, praleistą šiame ilgaamžių krašte. Apie 88 šventyklų piligriminį kelią Japonijoje pasakoja Evaldas Karalius, jis kartu su žmona Jolanta pėsčiomis įveikė daugiau kaip 1200 km.

Pasakosime ir apie kitas šalis. Jūsų laukia nuostabi pažintis su buvusiu Valstybinių miškų urėdijos vyriausiuoju urėdu, alpinistu ir keliautoju Mariumi Pulkauninku. Jis dalijasi patirtimi apie kalnuose išmoktas pamokas ir ryžtą priimti sunkius sprendimus. „Kalnuose išmoksti atskirti, koks vienintelis sprendimas išties yra teisingas", – sako jis. Kelionių vaizdų gerbėjams skirta fotoistorija iš Mianmaro – auksinių pagodų krašto, kurią paruošė fotografas ir keliautojas Tomas Baranauskas. Apie gražiausius Europos oro uostus pasakoja Justas Petrauskas. Stambulo, Madrido, Oslo ar Gibraltaro oro uostai paliko giliausią įspūdį? Sužinosite perskaitę naujausią KELIAUK! numerį.

Rubrikose apie Lietuvą parengėme pasakojimą apie Žemaitiją ir jos gražiausias vietas. Ar žinojote, kad Kaunas vadinamas japoniškiausiu Lietuvos miestu? Apie tai kalba japonologas dr. Aurelijus Zykas.

Įkvepiančios kelionės po rudens numerį!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu