0

Žurnalas "Keliauk!" 2019. Ruduo

Informacija

Žurnalas "Keliauk!" 2019. Ruduo

  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 22x28, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 132
  • ISBN ar kodas: 9772538716009

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žurnalas "Keliauk!" 2019. Ruduo" aprašymas

Šis žurnalo numeris pilnas sodrių spalvų, ryškių istorijų, įdomių susitikimų. Ruduo – gausos metas, kai norisi daug nepamirštamų akimirkų, ilgam išliekančių įspūdžių. Tad kviečiame į Japoniją! „Bežiūrint į Fudži kalną, aplanko jausmas, kad tuoj nutiks kažkas gera, – sako Japonijos ambasadoriaus Lietuvoje žmona p. Yuko Yamasaki. – Važiuodama pro jį greituoju traukiniu, visuomet laukiu per traukinio langą pasirodančio Fudži vaizdo". Vartydami žurnalą rasite interviu su Simona ir Arvydu, kurie ilgą laiką gyveno Tekančios Saulės šalyje, moka japonų kalbą ir dalijasi mintimis apie nuostabų laiką, praleistą šiame ilgaamžių krašte. Apie 88 šventyklų piligriminį kelią Japonijoje pasakoja Evaldas Karalius, jis kartu su žmona Jolanta pėsčiomis įveikė daugiau kaip 1200 km.

Pasakosime ir apie kitas šalis. Jūsų laukia nuostabi pažintis su buvusiu Valstybinių miškų urėdijos vyriausiuoju urėdu, alpinistu ir keliautoju Mariumi Pulkauninku. Jis dalijasi patirtimi apie kalnuose išmoktas pamokas ir ryžtą priimti sunkius sprendimus. „Kalnuose išmoksti atskirti, koks vienintelis sprendimas išties yra teisingas", – sako jis. Kelionių vaizdų gerbėjams skirta fotoistorija iš Mianmaro – auksinių pagodų krašto, kurią paruošė fotografas ir keliautojas Tomas Baranauskas. Apie gražiausius Europos oro uostus pasakoja Justas Petrauskas. Stambulo, Madrido, Oslo ar Gibraltaro oro uostai paliko giliausią įspūdį? Sužinosite perskaitę naujausią KELIAUK! numerį.

Rubrikose apie Lietuvą parengėme pasakojimą apie Žemaitiją ir jos gražiausias vietas. Ar žinojote, kad Kaunas vadinamas japoniškiausiu Lietuvos miestu? Apie tai kalba japonologas dr. Aurelijus Zykas.

Įkvepiančios kelionės po rudens numerį!

Parašykite atsiliepimą apie "Žurnalas "Keliauk!" 2019. Ruduo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie keliones

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Žurnalas "Keliauk!" 2019. Ruduo, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Žurnalas "Keliauk!" 2019. Ruduo aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Žurnalas "Keliauk!" 2019. Ruduo už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Žurnalas "Keliauk!" 2019. Ruduo? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Žurnalas "Keliauk!" 2019. Ruduo" perkama kartu