BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žurnalas „Keliauk!“ 2020/2021. Žiema/pavasaris

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žurnalas „Keliauk!“ 2020/2021. Žiema/pavasaris" aprašymas

Šiame numeryje šviesių istorijų tikrai netrūks! Žiemiškus, keptais kaštainiais dvelkiančius linkėjimus iš Prancūzijos Alpių skraidina Loreta ir Aurimas Bružai – be jokios abejonės, jų pasakojimas apie įspūdingus kalnus ir atradimus įkvėps naujoms patirtims. Rašytojas ir keliautojas Liudas Dapkus kalba apie pokyčius Naujojoje Zelandijoje: „Kadaise ten banginius buvo galima stebėti ištisus metus, kartais net nereikėdavo plaukti į jūrą – jų pelekai išnirdavo bangose netoli nuo stačių pakrančių. Tačiau kelis pastaruosius kartus išvydome tik kelis būrelius delfinų, kuriais turistai džiaugėsi kaip vaikai, nors jiems buvo žadėti banginiai. Pasaulis sparčiai keičiasi“, – pastebi jis ir kviečia į kelionę po pasakišką ir paslaptingą kraštą. Su rašytoja Egle Aukštakalnyte Hansen kalbėjomės apie ekspedicijas į tolimiausius pasaulio kampelius. Jos istorija skrieja iš Nairobio, o įspūdingos gamtos fotografijos stebina net visko mačiusius. Išmaišiusi visus planetos žemynus, ji sako: „Kiekvieną kartą jaučiuosi dėkinga už viską, ką pamatysiu ir kuo būsiu nustebinta. Laukinėje gamtoje niekada nežinai, ką išvysi, ką sutiksi, koks bus oras, žmonių santykiai, žmonių ir gyvūnų santykiai. Laukinėje gamtoje visada ieškau santykių nekasdieniškumo, netikėtumo.“

Netikėtumų netrūksta ir žurnalistų Jurgos ir Pauliaus Jurkevičių gyvenime. Pandemijos metu, kai pasaulis apsitvėrė nematomomis sienomis, jie išsiruošė į saulėtą kraštą − kelionė į Maratėją alsuote alsuoja švenčių nuojauta. O jei trokštate ramybės ir susikaupimo – su Simonu Jurkevičiumi pasivaikščiokite po tyloje skendinčią Šv. Petro aikštę Vatikane. Neįprasta, net makabriška pandemijos metu matyti piazza San Pietro visiškai tuščią – juk ji viena iš šurmulingiausių Romos vietų. Ir viena gražiausių bei svarbiausių šventovių pasaulyje!

Neabejoju, kad vaizduotės sparnai nuskraidins jus į daugelį nuostabių vietų. Keliaukite, atraskite, mėgaukitės, semkitės įkvėpimo ir patirčių! Viliuosi, kad 2021-ieji atneš daugiau galimybių keliauti ir patiems viską išvysti savo akimis. Herojai gyvena tarp mūsų! Būkite vieni kitiems tas petys, į kurį galima atsiremti!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 22x28, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 97725387160005

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žurnalas „Keliauk!“ 2020/2021. Žiema/pavasaris"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie keliones

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žurnalas „Keliauk!“ 2020/2021. Žiema/pavasaris", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žurnalas „Keliauk!“ 2020/2021. Žiema/pavasaris" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žurnalas „Keliauk!“ 2020/2021. Žiema/pavasaris" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žurnalas „Keliauk!“ 2020/2021. Žiema/pavasaris"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žurnalas „Keliauk!“ 2020/2021. Žiema/pavasaris" perkama kartu