0

Žurnalas „Keliauk!“ 2020. Ruduo

Kaina internetu: 3,29 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 0.70 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žurnalas „Keliauk!“ 2020. Ruduo

  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 22x28, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9772538716015

2021-03-31 3.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žurnalas „Keliauk!“ 2020. Ruduo" aprašymas

Ruduo – pilnatvės, gausos metas, kai po džiugios vasaros ateina laikas raškyti sunokusius vaisius ir mėgautis nuveiktais darbais. Šiame numeryje rasite pasakojimų apie lietuvius, apsistojusius svečiuose kraštuose. Štai biologė Laura Stukonytė po studijų Lietuvoje išvyko stažuotis į banginių stebėjimo kompaniją Azoruose. Neįtikėtini reginiai, moksliniai tyrimai, kvapą gniaužiančios vietos – jos darbo kasdienybė. Azorai, esantys beveik vandenyno viduryje, yra ideali vieta stebėti įspūdingą tūkstančių kilometrų banginių migraciją. Keliones, pakeitusias vidinį pasaulį, prisimena Lietuvos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Japonijoje Gediminas Varvuolis, nekasdieniškais įspūdžiais dalijasi keliautojas Liudas Dapkus. Apie alyvuogių rinkimą ir nuostabią aliejaus kelionę Italijoje, tapusią kelione į save, pasakoja Jurga ir Paulius Jurkevičiai, o Simonas Jurkevičius atskleidžia ne kiekvienam žinomas Romos paslaptis. Leiskitės į naujų potyrių ir pažinčių kelionę!

Mėgaukitės rudens turtais Lietuvoje ir pasaulyje!

Parašykite atsiliepimą apie "Žurnalas „Keliauk!“ 2020. Ruduo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie keliones

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Žurnalas „Keliauk!“ 2020. Ruduo, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Žurnalas „Keliauk!“ 2020. Ruduo aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Žurnalas „Keliauk!“ 2020. Ruduo už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Žurnalas „Keliauk!“ 2020. Ruduo? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Žurnalas „Keliauk!“ 2020. Ruduo" perkama kartu