0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žurnalas „Keliauk!“ 2021. Pavasaris

Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žurnalas „Keliauk!“ 2021. Pavasaris" aprašymas

Šiame pavasario numeryje kviečiame į Japoniją, susitiksime su japonologu dr. Aurelijumi Zyku, kuris atskleidžia, kuo Tekančios saulės šalis gyvena šiandien, ir pristato savo naujausią knygą apie Japoniją. Apie Sniego paukščius ir tropikų kaitrą pasakoja žurnalistas ir keliautojas Liudas Dapkus. Jo istorija tarsi mėlynas pasakų milžinas nuskraidins prie Atlanto, vingiuos per Fidžį, Bahamus, Margaritą... Jei pasiilgote laukinės gamtos, jūsų laukia Eglės Aukštakalnytės Hansen pasakojimas apie nuostabų Afrikos Edeną. Kai rengėme jos straipsnį, Eglės laiškai, kupini įkvėpimo, nuoširdumo ir įspūdingų fotošūvių, skriejo iš savanos. Pavasarį Afrikoje vyksta didžiulė gyvūnų migracija. Stebėti ją – tarsi panirti į meditaciją apie nuolatinę gyvenimo kaitą ir atsinaujinimą. Pamilusiems kalnus, pristatome Dainiaus Babilo istoriją apie Damavandą – Irano kalnų karalių. Jūsų laukia ir kiti įspūdingi pasakojimai: apie magišką Meksiko miestą, apie Pirėnų kalnų perlu vadinamą Andorą, apie vieną lankomiausių Italijos objektų – Siksto koplyčią ir Mikelandželo fenomeną.

Iš mažų akimirkų susideda dideli dalykai. Pastebėkime jas!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • Formatas: 22x28, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9772538716016

Parašykite atsiliepimą apie "Žurnalas „Keliauk!“ 2021. Pavasaris"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie keliones

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žurnalas „Keliauk!“ 2021. Pavasaris", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žurnalas „Keliauk!“ 2021. Pavasaris" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žurnalas „Keliauk!“ 2021. Pavasaris" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žurnalas „Keliauk!“ 2021. Pavasaris"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žurnalas „Keliauk!“ 2021. Pavasaris" perkama kartu