⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Žurnalas „Keliauk!“ 2021. Ruduo

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žurnalas „Keliauk!“ 2021. Ruduo" aprašymas

Šiame numeryje kviečiame į nacionalinius parkus, į gamtos prieglobstį, kviečiame atrasti gyvūnų stebėjimą jų natūralioje aplinkoje. Iš Afrikos perlu vadinamos Ugandos skrieja pasakojimas apie Karalienės Elžbietos nacionalinį parką, turintį vieną aukščiausių reitingų pasaulyje. Čia laisvėje klajoja dramblių kaimenės, ganosi žirafos, zebrai ir antilopės, medžioja liūtai, tyko didžiuliai krokodilai. Čia kaip niekad ryškiai pajunti gimimo ir mirties kaitą, nes viskas sukasi negailestingu ratu, o išlieka tik stipriausieji. Nors kartą gyvenime būtina tai pamatyti! Apie gamtos terapiją ir savo patirtį pasakoja keliautojas Liudas Dapkus, jo istorija nukels į Bahamų salas, Namibijos kaitrą ir netgi į tykų šeštadienio rytą prie Indijos vandenyno. Į Pantanalą Brazilijoje leidosi Eglė Aukštakalnytė Hansen, čia ji stebėjo nuostabiuosius jaguarus. Actekų garbinami jaguarai buvo laikomi šventyklų sargais, o elitiniai kariai vadinami Jaguaro riteriais. Majų civilizacijoje šis gyvūnas buvo garbinamas kaip ypatingas saulę, keliaujančią naktimis per požemių karalystę, saugantis dievas, užtikrinantis, kad kiekvieną rytą ji pakiltų į dangų. Šiame numeryje taip pat skaitykite apie Italiją, Jurga ir Paulius Jurkevičiai pakvies jus į paslaptingąją Kalabriją, o Simonas Jurkevičius pasidalys istorija apie senuosius etruskų nekropolius. O jei traukia Lietuvos grožis – leiskitės į kelionę kartu su japonologu Aurelijumi Zyku, jis kviečia į japonišką sodą Kaune, kas žino, galbūt čia gims puikus haiku posmas, juk senovėje prie tekančio vandens taip buvo rašoma poezija.

Ruduo – puikus metas atrasti gamtos grožį ir mėgautis jos spalvomis. Keliaukite, skanaukite ir džiaukitės naujomis patirtimis!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • Formatas: 22x28, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9772538716018

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žurnalas „Keliauk!“ 2021. Ruduo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie keliones

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žurnalas „Keliauk!“ 2021. Ruduo", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žurnalas „Keliauk!“ 2021. Ruduo" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žurnalas „Keliauk!“ 2021. Ruduo" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žurnalas „Keliauk!“ 2021. Ruduo"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žurnalas „Keliauk!“ 2021. Ruduo" perkama kartu