0

Žvaigždės spindi tik naktį. Trumpi pasakojimai sielai

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 2,79 €
Kaina knygyne: 3,49 €*
Sutaupote: 0.70 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žvaigždės spindi tik naktį. Trumpi pasakojimai sielai

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 11x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9789955292180

2020-10-31 2.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žvaigždės spindi tik naktį. Trumpi pasakojimai sielai" aprašymas
„Jei šalia tavęs kas nors kenčia, verk kartu su juo. Jei kas nors laimingas, juokis. Meilė žiūri ir mato, klauso ir girdi. Mylėti – tai dalyvauti kito gyvenime visa savo esybe. Kas myli, savyje atranda neišsemiamą sugebėjimą guosti ir stiprinti. Esame tarsi viensparniai angelai: galime skristi tik tada, kai laikomės apsikabinę.“
Bruno Ferrero

Knygelę sudaro trumpi pasakojimai, atskleidžiantys paprastuose dalykuose slypintį pasaulio grožį.

Parašykite atsiliepimą apie "Žvaigždės spindi tik naktį. Trumpi pasakojimai sielai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Bruno Ferrero parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Žvaigždės spindi tik naktį. Trumpi pasakojimai sielai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Žvaigždės spindi tik naktį. Trumpi pasakojimai sielai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Žvaigždės spindi tik naktį. Trumpi pasakojimai sielai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Žvaigždės spindi tik naktį. Trumpi pasakojimai sielai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bruno Ferrero tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Žvaigždės spindi tik naktį. Trumpi pasakojimai sielai" perkama kartu