0
Žvaigždžių knyga. Burtininkas Kadecharas. Valdovas Ša. Vaiduoklio veidas
6.34 OutOfStock

Žvaigždžių knyga. Burtininkas Kadecharas. Valdovas Ša. Vaiduoklio veidas

4.9
(7 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
2011-07-01 will

girdi milka nesakyk pabaigos as tai pvz skaiciau o kiti kurie neskaite jiems bus neidomu jei zinos pabaiga

Informacija

Žvaigždžių knyga. Burtininkas Kadecharas. Valdovas Ša. Vaiduoklio veidas

  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 929
  • ISBN ar kodas: 9789955210801

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Trilogiją "Žvaigždžių knyga" sudaro trys knygos - "Burtininkas Kadecharas", Valdovas Ša" ir "Vaiduoklio veidas"."Žvaigždžių knygos" autorius Erikas L'omas - žurnalistas, keliautojas, Rytų tyrinėtojas, dalyvavęs ekspedicijose ieškant Sniego žmogaus, taip pristato savo kūrinį: „Sugalvojęs Ys šalį sukūriau pasaulį, kuriame pats norėčiau gyventi - kažką tarp viduramžių ir dabartinių laikų".

Gijmo de Trolis - berniukas iš Ys šalies, krašto, kuris pasislėpęs nuo Tikrojo Pasaulio ir Netikrojo Pasaulio, kur kompiuteriai ir kino teatrai egzistuooja šalia riterių ir visagalių burtininkų.

Vieną gražią dieną Kadecharas, žymiausias Gildijos burtininkas, pamato, kad Gijmo turi burtininkų gebėjimų, ir berniuko gyvenimas pasikeičia...


Iš anglų kalbos vertė Juozas Misevičius

Trečiosios dalies "Vaiduoklio veidas" įvadas

Prieš pradedant...


Gijmo de Troilis - berniukas iš Ys šalies, žemės, esančios kažkur tarp Tikrojo Pasaulio ir Netikrojo Pasaulio, kur kompiuterių ir kino salių kaimynai yra šarvuoti riteriai ir galingi burtininkai.

Kartą berniuko likimas labai pakinta: mokytojas Kadecharas, žymiausias burtininkų Gildijos burtininkas, patiria, kad berniukas turi būrimo gebėjimą.

Tapęs burtininko mokiniu Gijmo atskleidžia sau grafemų burtus, kuriuos Gildija buvo įgijusi iš "Žvaigdžių knygos" dar iki tol, kol ją pagrobė jaunas burtininkas Jorvanas. Tačiau paaiškėja, kad patį Gijmo kažkodėl siekia pagrobti Vaiduoklis - Netikrojo Pasaulio gyventojas, turintis pragaištingą velnišką galią.

Kai vietoj jo per klaidą pagrobiama mergaitė Agata, Gijmo nesvyruodamas leidžiasi į baugų pasaulį. Ten jam tenka pasitelkti visą savo burtininko galią, kad išgelbėtų mergaitę.

Į šią pavojingą kelionę išvyksta ir ištikimi jo draugai: Ambra, Gontranas, Romarikas ir Karalija. Burtų klaida išskiria penkis draugus ir kiekvieną jų priverčia išgyventi nepaprastus nuotykius, pilnu žabangų keliu pereiti pasaulį, kuriame gyvena stulbinančios būtybės...

Valdovo Tunku, Jadigaro plėšikų atamano kalėjime Gijmo randa savo draugus ir Agatą. Įsikišus Kadecharui, jaunuoliai pabėga ir grįžta gyvi bei sveiki į Ys šalį.

Norėdama geriau suprasti tai, kas atsitiko, Burtininkų gildija surengia išpuolį į Netikrąjį Pasaulį. Tačiau burtininkai, vadovaujami Kadecharo, ten patenka į pasalą. Tuo metu paslaptingas žmogus, Valdovas Sa, prasiskverbia į Gildijos vienuolyną ir ten persekioja Gijmo. Iš tikrųjų Sa - tai Jorvanas, "Žvaigždžių knygos" pagrobėjas: dabar jis ieško savo dingusio sūnaus.

Bet Gijmo pasirodo esąs ne tas, kurio jis ieško...

Burtininkų teismas priima nuosprendį mokytojui Kadecharui, jam priskyręs atsakomybę už ekspedicijos žlugimą. Padedamas savo draugo Geraldo, jis pabėga būdamas tikras, kad Gildijoje esama užsislėpusio išdaviko, dirbančio Vaiduokliui. Prieš pradėdamas savo tyrimą Netikrajame Pasaulyje, Kadecharas paveda jaunam burtininkui Bertramui globoti Gijmo.

Per šventę Daštikazare Ambra, supykusi ant Agatos, ją persekioja negyvenamoje dykynėje. Paskui jas nuskuba sunerimę draugai. Juos visus užpuola nykštukai koriganai ir paima nelaisvėn, kad atiduotų Vaiduokliui. Tačiau Gijmo gudrumas ir Bertramo šaltakraujiškumas leidžia belaisviams išsiveržti laisvėn.

Netrukus, susitikęs su Gijmo Tikrajame Pasaulyje, Valdovas Ša jam pasako, kad "Žvaigždžių knyga", kurią jis iš tiesų turėjo išsaugoti, dabar tikrai yra pavogta.

Gijmo nutaria apie tai papasakoti Kadecharui ir dviese su Bertramu rengiasi paskui savo mokytoją  traukti į Netikrąjį Pasaulį. Valdovas Sa Gijmo prisipažino ir dėl kito dalyko: jis nesąs jo tėvas, nors mylėjo jo motiną Alisiją.

Gijmo grįžta į Ys šalį kaip niekada sutrikęs...
2012-04-12 Smile

Patiko neimanoma buvo manes atitraukti nuo knygos

2011-07-01 will

girdi milka nesakyk pabaigos as tai pvz skaiciau o kiti kurie neskaite jiems bus neidomu jei zinos pabaiga

2010-12-22 Gijmo

NEŽMONIŠKAI PATIKO!\r\nGalėtų dar dalių sugalvoti, kaip Gijmo įvaldo Ogamas. :D\r\nNegalėjau atsitraukti nuo knygos, kaip buvo įdomu!

2010-11-03 justas

ziauriai patiko!!! perskaiciau labai greitai, nes negalejau atsitraukt...... labai idomu, gaila kad tik trys dalys...\r\n\r\nbet siaip, tikrai rekomenduoju visiem :))

2010-10-31 Aivaras

Man si gniga labai patiko niekaip negalejau atsitraukt :) noreciau kad atsirastu daugiau daliu :)\r\n

2010-01-02 Milka

Beje , galetu buti daugiau puslapiu , o taij per 2 dienas visas 3 perskaiciau...

2010-01-02 Milka

Man patiko si knyga.tik 3 dalies pabaigoj netiketumas jo tevas yra mokytojas Kadecharas o jo mama yra Kusumaji.ir dar gaila kad jis netenka burtininko gebejimu. taciau paemes rankon Kor Mechtaro dovanota balta akmenuka su Ogamomis , jis yma sviteti

2009-12-13 nelabai

patenkinamai

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu