0

Žvaigždžių mergaitė

Internetu: 10,39 €
Knygyne: 12,69 €*
Sutaupote: 2.30 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Žvaigždžių mergaitė

  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x22
  • Puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786094731242

2020-06-30 10.39 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Kiran Millwood Hargrave – poetė, dramaturgė, rašytoja. Studijavo Oksfordo ir Kembridžo universitetuose. Už kūrybą yra pelniusi ne vieną apdovanojimą.

Jos knyga "Žvaigždžių mergaitė“ Didžiojoje Britanijoje 2017-aisiais metais pelnė „British Book Awards“ ir „Waterstones“ apdovanojimus, nominuota garsiausiam Jungtinės Karalystės vaikų literatūros apdovanojimui – Karnegio medaliui.

Saloje, kurios visi uostai uždaryti, pradingsta gubernatoriaus dukra. Jos geriausia draugė Izabelė prisijungia prie paieškos grupės. Gerai, kad Izabelė moka skaityti žvaigždžių kelius ir senus žemėlapius – Užmirštosiose srityse šie gebėjimai gali išgelbėti gyvybę. Ilgainiui Izabelė supranta, jog jos kelionės tikslas yra išgelbėti ne tik dingusią draugę, bet ir visą salą.

Rašydama autorė rėmėsi senaisiais Kanarų salų mitais, juos išradingai įpindama į pasakojimą. Iš kitų knygų paaugliams ši išsiskiria turtinga, vaizdinga, gyva kalba, sodriu pasakojimo stiliumi, originaliais naujadarais.

Iš anglų kalbos vertė Inga Tuliševskaitė

Apdovanojimai

Vos pasirodžiusi „Žvaigždžių mergaitė“ buvo nominuota Karnegio medaliui (2017) – garsiausiam Jungtinės Karalystės vaikų literatūros apdovanojimui.
Tais pačiais metais knyga išrinkta vaikų metų knyga „British Book Awards“ ir pelnė „Waterstones“ knygynų apdovanojimą.

Kitos nominacijos

Jhalak Prize (2017) – kasmetinė premija, skiriama Jungtinėje Karalystėje gyvenantiems rašytojams.
Branford Boase Award (2017) – kasmetinė Jungtinės Karalystės literatūros premija už geriausią pirmąją knygą, skirtą vaikams, paaugliams ar jaunimui.
Little Rebels Children’s Book Award (2017) – apdovanojimas, skiriamas už grožinį vaikų literatūros kūrinį aktualia socialine tema.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu