-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Žvalgo mokinys. Priešistorė 1. Gorlano turnyras

Kaina: 11,59 €
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 11.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žvalgo mokinys. Priešistorė 1. Gorlano turnyras" aprašymas

„Žvalgo mokinys 1. Gorlano Griuvėsiai“ – pirmoji serijos „Žvalgo mokinys“ dalis. Šį ciklą, laikomą vienu populiariausių pasaulyje tarp nuotykių kūrinių vaikams, sudaro dvylika knygų. Rašytojo John Flanagan sukurtas fantastinis pasaulis žavi detalumu ir fantazija, o nuotykiai, kuriuos teks patirti veikėjams, įtrauks ne tik vaikus, bet ir daugelį suaugusiųjų skaitytojų.

„Žvalgo mokinys 1. Gorlano Griuvėsiai“ nukelia į Aralueno karalystę. Čia našlaičiai, sulaukę penkiolikos metų, turi pasirinkti savo ateitį. Jie tampa įvairių meistrų mokiniais ir pradeda mokytis savo amato.

Vilis svajoja tapti riteriu, juk jie saugo karalystę nuo visų negandų. Tačiau fiziškai silpnas berniukas neturi jokių šansų… Koks iš jo riteris, jei temoka karstytis stogais ir sėlinti nepastebėtas? Netikėtai Vilį mokiniu pasirenka miškinis Holtas.

Miškiniai visada gąsdino paprastus žmones. O baimė kuria prietarus. Tikima, kad miškiniai naudoja burtus, tam, kad taptų nematomais, tačiau niekas nežino, kad būtent jie saugo karalystę nuo grėsmių. Miškiniai yra žvalgai, kurie pirmi sužino priešų pinkles ir kovoja mūšius dar prieš tai, kai jie pasiekia žmonių pasaulį.

Vilis, tapęs žvalgo Holto mokiniu, turės daug išmokti: jame teks joti, šaudyti iš lanko, įvaldyti peilį bei maskuotės meną. Ir visa tai ne dėl pramogos, o tam, kad užkirstų kelią milžiniškoms grėsmėms. Piktasis Lietaus ir Nakties kalnų valdovas Morgaratas, kadaise ištremtas iš Aralueno karalystės, kaupia jėgas ir didina monstrų armiją. Jis ruošiasi didžiajam sugrįžimui, tik ar žvalgai tai numatys ir spės pasiruošti?

Knygos „Žvalgo mokinys 1. Gorlano Griuvėsiai“ siužetas neleidžia atsikvėpti. Čia gausu permainingų įvykių ir įdomių veikėjų. Tačiau rašytojas John Flanagan neapsiriboja vien tik nuotykiais. Jis kuria istoriją, kurioje atsiskleidžia itin svarbios vertybės: draugystė, pažadų laikymasis, sąžiningumas, drąsa, stropumas, gebėjimas išradingai įveikti net kebliausius iššūkius.

Tarptautiniu bestseleriu tapusi knygų serija įvertinta įvairiais apdovanojimais. Istoriją apie paprastą, jokių magiškų galių neturintį berniuką, autorius pradėjo kurti siekdamas sudominti sūnų skaitymu bei norėdamas įrodyti, kad išorinės bei fizinės savybės nėra svarbiausios. Svarbu tai, kas tūno viduje.

John Flanagan (g. 1944 m.) - australų rašytojas, knygų paaugliams autorius.

Sudomino trumpas aprašymas? Kviečiame ciklo knygas įsigyti internetu ir nerti į magišką pasaulį. Pirkti online greita ir patogu. Čia visada rasite žemų kainų, išpardavimų bei akcijų, tad galėsite apsipirkti pigiau. Patogiai pateiktos santraukos su puslapių skaičiumi, aprašymais ar ištraukomis padės rinktis, o jei abejojate, visada patikrinkite, ką savo apžvalgose bei atsiliepimuose kalba skaitytojai.


 • Pavadinimas originalo kalba: The Tournament at Gorlan
 • Autorius: John Flanagan
 • Serija: Žvalgo mokinys
 • Leidėjas: Nieko rimto
 • Išleidimo metai: 2018
 • Knygos puslapių skaičius: 344
 • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094414930
 • Vertėjas: Viktorija Uzėlaitė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žvalgo mokinys. Priešistorė 1. Gorlano turnyras"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Žvalgo mokinys. Priešistorė 1. Gorlano turnyras", kurį pristato John Flanagan. Siūlome ne tik išsamų "Žvalgo mokinys. Priešistorė 1. Gorlano turnyras" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido John Flanagan. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Žvalgo mokinys. Priešistorė 1. Gorlano turnyras". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Žvalgo mokinys. Priešistorė 1. Gorlano turnyras" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Žvalgo mokinys. Priešistorė 1. Gorlano turnyras" perkama kartu