⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žvėreliai mokosi draugauti

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-10 Kristina

Puiki.


2023-06-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žvėreliai mokosi draugauti" aprašymas

Knygelė skirta 2-5 metų vaikučiams. Joje rasite keturias trumpas pasakaites apie draugystę ir bendravimą, knygelė kietu įrišimu.

Geriausios metų knygos mažiausiems skaitytojams premiją pelniusi pasakėlė „Udo ir Dra niekaip nesusikalba“ bei dar 3 žaismingai iliustruotos alegorinės trumpasakaitės apie gyvūnus. Patrauklūs personažai, neįtikėtini įvykiai ir nesudėtingas, meistriškai parašytas tekstas kviečia pamąstyti bei pasikalbėti apie draugystę, bendravimą, pakantumą kitaip atrodantiems ar besielgiantiems bei mokėjimą būti savimi.Kiti taip pat domėjosi


2022-10-10

Puiki.

2021-03-06

Rekomenduojam.

2020-04-13

Šitą knygelę jau seniai turim, labai patiko, todėl dabar pirkom apie dūkimą. Yra dar apie svajones, tai reiks visą komplektą įsigyti. Rekomenduojam tikrai!

Parašykite atsiliepimą apie "Žvėreliai mokosi draugauti"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Žvėreliai mokosi draugauti", kurį pristato Kęstutis Navakas, Marija Smirnovaitė. Siūlome ne tik išsamų "Žvėreliai mokosi draugauti" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kęstutis Navakas, Marija Smirnovaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Žvėreliai mokosi draugauti". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Žvėreliai mokosi draugauti" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Žvėreliai mokosi draugauti" perkama kartu