0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žvėreliai mokosi svajoti

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 9,59 €*
Sutaupote: 3.60 € (38%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-04-14 Sigis

Mum patinka Navako knygelės, jos tinka ir vaikam ir tėvam, yra iš ko pasijuokti, geros.
Istorijos gilios


2021-09-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žvėreliai mokosi svajoti" aprašymas

Keturios linksmai svajingos ir padūkusiai išmintingos bei labai gražai iliustruotos trupasakaitės apie tai, kad svajonės aplanko visus: nuo mažiausio vabaliuko iki didžiulio krokodilo. Su šia knyga pajusite, kad svajoti smagu, bet dar smagiau, kai tos svajonės išsipildo. Talentingai sukurtos istorijos patiks ir mažiems klausytojams, ir dideliems skaitytojams.



2020-04-14

Mum patinka Navako knygelės, jos tinka ir vaikam ir tėvam, yra iš ko pasijuokti, geros.
Istorijos gilios

Parašykite atsiliepimą apie "Žvėreliai mokosi svajoti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Žvėreliai mokosi svajoti", kurį parašė Kęstutis Navakas, Marija Smirnovaitė. Siūlome ne tik išsamų "Žvėreliai mokosi svajoti" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kęstutis Navakas, Marija Smirnovaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Žvėreliai mokosi svajoti". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Žvėreliai mokosi svajoti" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Žvėreliai mokosi svajoti" perkama kartu