0

Žvėrynas. Žolynas (mažas)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Žvėrynas. Žolynas (mažas)

  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2006
  • ISBN ar kodas: 9955595981

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žvėrynas. Žolynas (mažas)" aprašymas
Dailininkės Ingos Gilytės iliustruotas, smagus Liutauro Degėsio eilėraščių rinkinys tiek mažoms ir didelėms mergaitėms, tiek mažiems ir dideliems berniukams.

Parašykite atsiliepimą apie "Žvėrynas. Žolynas (mažas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žvėrynas. Žolynas (mažas), kurią skaitytojams dovanoja Liutauras Degėsys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Liutauras Degėsys su knyga Žvėrynas. Žolynas (mažas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žvėrynas. Žolynas (mažas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liutauras Degėsys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žvėrynas. Žolynas (mažas) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žvėrynas. Žolynas (mažas)" perkama kartu