-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Žvėrys ir žvėreliai. Pažinkime Lietuvos žinduolius

Kaina: 17,19 €
Kaina su kodu: 12,03 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 17.19 InStock
Į krepšelį 12,03 € -30% su kodu
PATOGU

Knygos „Žvėrys ir žvėreliai. Pažinkime Lietuvos žinduolius“ aprašymas

Knyga „Žvėrys ir žvėreliai: pažinkime Lietuvos žinduolius“ skirta vaikams ir visai šeimai.

„Žinduoliai – ypatingi gyvūnai, žavintys savo išmanumu ir gebėjimais. Nors jų įvairovė nėra tokia didelė kaip paukščių, tačiau slapumas, mokėjimas išvengti pavojų ir susitikimų su žmogumi visada žavėjo ir žavi. Mūsų gamtoje gyvenančius ar sutinkamus žvėris ir žvėrelius pamatyti pavyksta ne visada. Tą patyriau visą gyvenimą dirbdamas gamtoje, ją stebėdamas ir fotografuodamas.
Todėl kilo mintis papasakoti apie žinduolius, o paprastai sakant – apie žvėris ir žvėrelius. Šiandien informacijos apie juos galima rasti daug. Bet kaip toli ji nuo tikro, paprasto peliuko, ežio ar stirniuko! Apie tokius žinduolius – paprastus ir tikrus – yra ši knyga.“

Selemonas Paltanavičius

Knyga iliustruota puikiomis nuotraukomis ir papildyta QR kodais, kuriuos nuskaitę išmaniuoju įrenginiu išgirsite žvėrių balsus.

„Žvėrys ir žvėreliai“:

skatina pažinti gamtą ir ja gėrėtis;
supažindina su žinduoliais, jų kūno sandara, mityba ir gyvenimo būdu;
pristato retus, išnykusius ir įkurdintus Lietuvos žvėris;
padės suprasti, kad reikia atsakingai žvelgti į gamtą ir gyvūniją, juos tausoti.

Selemonas Paltanavičius – gamtininkas ir daugiau nei 80 knygų autorius! Jis rašo ne tik pažintines knygas, bet ir nuostabias pasakas vaikams. Už savo kūrinius pelnė Vaikų literatūros premiją. Ieškokite ir kitų puikių autoriaus knygų vaikams: „Paukščiai paukščiai“, „Eime į gamtą“, „Pati geriausia uodega“.Parašykite atsiliepimą apie „Žvėrys ir žvėreliai. Pažinkime Lietuvos žinduolius“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Žvėrys ir žvėreliai. Pažinkime Lietuvos žinduolius“, kurį pristato Selemonas Paltanavičius. Siūlome ne tik išsamų „Žvėrys ir žvėreliai. Pažinkime Lietuvos žinduolius“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Selemonas Paltanavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Žvėrys ir žvėreliai. Pažinkime Lietuvos žinduolius“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Žvėrys ir žvėreliai. Pažinkime Lietuvos žinduolius“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Žvėrys ir žvėreliai. Pažinkime Lietuvos žinduolius“ perkama kartu