0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žvilgsnis į gyvenimo gelmes. II d. Kultūra - gyvenimo kūrimo tęsinys

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 6.06 SoldOut

Knygos "Žvilgsnis į gyvenimo gelmes. II d. Kultūra - gyvenimo kūrimo tęsinys" aprašymas

Knygoje pateikiami periodinėjes spaudoje publikuoti Vydūno straipsniai. Filosofo akiratyje - žmogaus kūrybinių galių slėpiniai, kultūros esmė, jos reiškimosi formos - mokslas, menas ir dora - bei sklaida Lietuvoje bei pasaulyje. Vydūnas kviečia kiekvieną prisidėti prie tautos kultūros augimo ir skaidrėjimo: atsigręšti į savo esmę, būti dvasinės kultūros reiškėjais, žmogiškesnio gyvenimo, gražesnio pasaulio kūrėjais.

  • Autorius: Vydūnas
  • Leidėjas: Eglės leidykla
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986312468

Parašykite atsiliepimą apie "Žvilgsnis į gyvenimo gelmes. II d. Kultūra - gyvenimo kūrimo tęsinys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Žvilgsnis į gyvenimo gelmes. II d. Kultūra - gyvenimo kūrimo tęsinys", kurią skaitytojams dovanoja Vydūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vydūnas su knyga "Žvilgsnis į gyvenimo gelmes. II d. Kultūra - gyvenimo kūrimo tęsinys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žvilgsnis į gyvenimo gelmes. II d. Kultūra - gyvenimo kūrimo tęsinys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vydūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žvilgsnis į gyvenimo gelmes. II d. Kultūra - gyvenimo kūrimo tęsinys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žvilgsnis į gyvenimo gelmes. II d. Kultūra - gyvenimo kūrimo tęsinys" perkama kartu