Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Žvilgsnis į Lietuvos kelių istoriją. Lietuvos kelių apžvalga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 17.37 SoldOut

Knygos „Žvilgsnis į Lietuvos kelių istoriją. Lietuvos kelių apžvalga“ aprašymas

"Žvilgsnis į Lietuvos kelių istoriją. Lietuvos kelių apžvalga" - tai pirmoji išsami ir populiari Lietuvos kelių istorijos knyga.

Lietuvos kelių istorija prasideda nuo Gintaro kelio, kuriuo į Romos imperiją buvo gabenamas gintaras, ir unikalių kūlgrindų – slaptų kelių per pelkes. Taip pat apžvelgiamas tolimesnis kelių vystymasis: pašto traktai į Rusiją ir Prūsiją, keliai nepriklausomoje Lietuvoje 1918–1940 m., sugriauto kelių ūkio atkūrimas pokario metais ir šiuolaikiniai moderniški europiniai keliai.


Parašykite atsiliepimą apie „Žvilgsnis į Lietuvos kelių istoriją. Lietuvos kelių apžvalga“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Aplinkos inžinerijos ir kraštotvarkos knygos

Donaldas Andziulis, Gražvydas Paliulis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Žvilgsnis į Lietuvos kelių istoriją. Lietuvos kelių apžvalga“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Žvilgsnis į Lietuvos kelių istoriją. Lietuvos kelių apžvalga“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Žvilgsnis į Lietuvos kelių istoriją. Lietuvos kelių apžvalga“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Žvilgsnis į Lietuvos kelių istoriją. Lietuvos kelių apžvalga“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Donaldas Andziulis, Gražvydas Paliulis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Žvilgsnis į Lietuvos kelių istoriją. Lietuvos kelių apžvalga“ perkama kartu