0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žvilgsnis į Lietuvos kelių istoriją. Lietuvos kelių apžvalga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Žvilgsnis į Lietuvos kelių istoriją. Lietuvos kelių apžvalga


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 17.37 SoldOut
Knygos "Žvilgsnis į Lietuvos kelių istoriją. Lietuvos kelių apžvalga" aprašymas
"Žvilgsnis į Lietuvos kelių istoriją. Lietuvos kelių apžvalga" - tai pirmoji išsami ir populiari Lietuvos kelių istorijos knyga.

Lietuvos kelių istorija prasideda nuo Gintaro kelio, kuriuo į Romos imperiją buvo gabenamas gintaras, ir unikalių kūlgrindų – slaptų kelių per pelkes. Taip pat apžvelgiamas tolimesnis kelių vystymasis: pašto traktai į Rusiją ir Prūsiją, keliai nepriklausomoje Lietuvoje 1918–1940 m., sugriauto kelių ūkio atkūrimas pokario metais ir šiuolaikiniai moderniški europiniai keliai.


Parašykite atsiliepimą apie "Žvilgsnis į Lietuvos kelių istoriją. Lietuvos kelių apžvalga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žvilgsnis į Lietuvos kelių istoriją. Lietuvos kelių apžvalga, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Gražvydas Paliulis, Donaldas Andziulis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Gražvydas Paliulis, Donaldas Andziulis su knyga Žvilgsnis į Lietuvos kelių istoriją. Lietuvos kelių apžvalga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žvilgsnis į Lietuvos kelių istoriją. Lietuvos kelių apžvalga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Gražvydas Paliulis, Donaldas Andziulis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žvilgsnis į Lietuvos kelių istoriją. Lietuvos kelių apžvalga palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žvilgsnis į Lietuvos kelių istoriją. Lietuvos kelių apžvalga" perkama kartu