⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žvilgsnis iš atokiau, III

Kaina: 1,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-01-31 1.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žvilgsnis iš atokiau, III" aprašymas

"Žvilgsnis iš atokiau, III" – trečioji literatūros ir teatro istorijos tyrinėtojo Broniaus Vaškelio knyga.


Pirmasis straipsnių rinkinys, išleistas 2004 metais, skirtas lietuvių literatūros problematikai.

Antroji to paties pavadinimo straipsnių knyga išėjo 2008 metais ir skirta lietuviškojo teatro Jungtinėse Amerikos Valstijose raidai.

Į naujausią knygą sugulė iki šiol neskelbtos B. Vaškelio studijos, pristatančios lietuvių dramos teatro sambūrių veiklą Vokietijoje, lietuvių teatro JAV šimto metų istoriją ir raidą, studija apie žinomą išeivijos teatro aktorių ir režisierių Stasį Pilką. Knygos autorius jau yra rašęs ne vieną straipsnį, analizuojantį lietuvių teatro Vokietijoje ir JAV pavienius etapus, pristatantį įvairių teatro sambūrių veiklą. Naujoje knygoje pateikiama susisteminta išeivijos teatro istorija, iki šiol netyrinėta nei Lietuvoje, nei išeivijoje. Neabejotinai tai svarus įnašas į būsimus išeivijos teatro tyrimus.


Knygoje taip pat skelbiami išeivijos, amerikiečių ir Lietuvos periodikoje jau skelbti B. Vaškelio straipsniai literatūros ir teatro temomis. Knygą papildo trumpi autoriaus atsiminimai apie gimtinę, pasitraukimą iš Lietuvos, darbą Ilinojaus universiteto Lituanistikos katedroje, atkurtajame Vytauto Didžiojo universitete.


Broniaus Vaškelio trečiąjį straipsnių rinkinį sudaro išeivijoje ir Lietuvoje skelbti tekstai apie lietuvių išeivių teatrą Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Vokietijoje, pavienius aktorius ir režisierius, lietuvių rašytojus ir jų kūrinius, paties autoriaus prisiminimai ir jausmai, užplūdę grįžus Lietuvon.

  • Autorius: Bronius Vaškelis
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • Formatas: 14x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955343691

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žvilgsnis iš atokiau, III"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Žvilgsnis iš atokiau, III", Bronius Vaškelis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Bronius Vaškelis su knyga "Žvilgsnis iš atokiau, III" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žvilgsnis iš atokiau, III" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bronius Vaškelis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žvilgsnis iš atokiau, III" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žvilgsnis iš atokiau, III" perkama kartu