⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žydai Lietuvos ekonominėje-socialinėje struktūroje: tarp tarpininko ir konkurento

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 1.99 SoldOut

Knygos "Žydai Lietuvos ekonominėje-socialinėje struktūroje: tarp tarpininko ir konkurento" aprašymas

Šiame straipsnių rinkinyje „Žydai Lietuvos ekonominėje-socialineje struktūroje: tarp tarpininko ir konkurento“ analizuojama du bendruomenės vieta socialiniame-ekonominiame Lietuvos gyvenime.

Knyga „Žydai Lietuvos ekonominėje-socialineje struktūroje: tarp tarpininko ir konkurento“ pradedama šios ctnokonLesinės grupės ekonominę veiklų varžiusių teises aklų aptarimu Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje, bet daugiausia dėmesio rinkinyje skiriama Rusijos imperijos bei Lietuvos Respublikos politikos poveikiui žydų ekonominei veiklai, žydų v irtimui iš tarpininkų konkurentais modemėjančioje Lietuvos visuomenėje.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žydai Lietuvos ekonominėje-socialinėje struktūroje: tarp tarpininko ir konkurento"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Darius Staliūnas, Vladas Sirutavičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žydai Lietuvos ekonominėje-socialinėje struktūroje: tarp tarpininko ir konkurento", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žydai Lietuvos ekonominėje-socialinėje struktūroje: tarp tarpininko ir konkurento" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žydai Lietuvos ekonominėje-socialinėje struktūroje: tarp tarpininko ir konkurento" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žydai Lietuvos ekonominėje-socialinėje struktūroje: tarp tarpininko ir konkurento"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Darius Staliūnas, Vladas Sirutavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žydai Lietuvos ekonominėje-socialinėje struktūroje: tarp tarpininko ir konkurento" perkama kartu