0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žydinčių merginų šešėlyje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 10.72 SoldOut

Knygos "Žydinčių merginų šešėlyje" aprašymas

“Žydinčių merginų šešėlyje” – antrasis M. Prousto ciklo “Prarasto laiko beieškant” romanas, skirtas meilės, meno ir Laiko temoms. Pirmoje dalyje pasakojama apie herojaus meilę Žilbertai Svan, antroje – apie jo santykius su būreliu “žydinčių merginų”, kurių ryškiausios – Albertina ir Andrė.


  • 1919 metų Gonkūrų premija


Parašykite atsiliepimą apie "Žydinčių merginų šešėlyje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Žydinčių merginų šešėlyje", Marselis Prustas (Marcel Proust). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Marselis Prustas (Marcel Proust) su knyga "Žydinčių merginų šešėlyje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žydinčių merginų šešėlyje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marselis Prustas (Marcel Proust). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žydinčių merginų šešėlyje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žydinčių merginų šešėlyje" perkama kartu