0

Žydroji planeta 1-2d. (DVD)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Žydroji planeta 1-2d. (DVD)

  • Leidėjas: Acme
  • Išleidimo metai: 2001
  • ISBN ar kodas: DVD-PLANETA

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Sukurta: D.Britanija (2001)
Trukmė: 200 min. (3 val. 20 min.)
Originalo kalba: anglų
Įgarsinimo kalbos: lietuvių, latvių, rusų, anglų
Titrų kalbos: lietuvių, latvių, estų, rusų

Nors vanduo užima 2/3 mūsų planetos, apie vandenyno dugną žinome mažiau nei apie Mėnulio paviršių. Dokumentinis serialas "Žydroji planeta" atskleis visą vandenyno grožį ir žavesį. "Žydroji planeta" - tai įvairiapusis ir ypač išsamus povandeninio pasaulio tyrimas. Naujausios technologijos ir unikali povandeninio filmavimo įranga atvers žiūrovui pačias giliausias pasaulinio vandenyno paslaptis, suteiks progą pamatyti stulbinančius kadrus apie jo gyventojus, kurių egzistavimą anksčiau galėjome tik numanyti.
ŽYDROJI PLANETA: 1 serija supažindina su vandenynų galia, neįsivaizduojamomis jų platybėmis bei sudėtinga "žydrosios planetos" sandara, taip pat su fizinių ir biologinių veiksnių įtaka povandeninio pasaulio gyventojams, padedančia suprasti, kaip planetoje užgimė gyvybė.
BEDUGNĖ: 2 serijoje rodomas kelių kilometrų gelmėje besislepiantis milžiniškų kalnų grandinių, siaubingo slėgio, nepaprasto šalčio ir amžinos nakties pasaulis, kuriame, padedami naujausių technologijų, susipažinsite su neįtikėtinomis gyvybės formomis.
ATVIRAS VANDENYNAS: 3 serijoje išvysite bekraštes vandenyno platybes. Iki artimiausio kranto ne mažiau kaip 500 kilometrų, viršuje - kepinanti saulė, apačioje - beribė gelmė. Bet daugumai jūros gyventojų ši neaprėpiama erdvė yra įprasta gyvenamoji terpė.
UŽŠALUSIOS JŪROS: 4i serija įamžina rūsčias gamtines sąlygas, kuriomis išgyventi, regis, nėra galimybių. Tačiau net ir tokiomis ekstremaliomis sąlygomis, kai oro temperatūra siekia -70o C, siaučia 10-ies balų audros ir kyla potvynio bangos, gyvybė vis tiek egzistuoja!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu