0

Žydrojo dangaus kraštas Bavarija

  • Nuolaida knygai -23%
5.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 16,69 €*
Sutaupote: 3.70 € (23%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-08-18 Violeta

Puiki knyga.

Informacija

Žydrojo dangaus kraštas Bavarija

  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786098105384

2021-02-28 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žydrojo dangaus kraštas Bavarija" aprašymas

Arūna Kaminskienė ir Dana Loher – dvi knygos autorės, kurias suvedė aistra keliauti po nuostabų Bavarijos kraštą. Danutė gyvena Bavarijoje, o Arūna – Lietuvoje, tačiau jau daug metų juodvi kartu su bičiuliais leidžiasi į keliones po šį stulbinantį Vokietijos regioną, garsėjantį nuostabaus grožio kraštovaizdžiu, pasakiškomis Ludwigo II pilimis, tyru Alpių kalnų oru, žmogaus veiklos nepaliesta gamta ir turtingu kultūriniu gyvenimu.

Į knygą "Žydrojo dangaus kraštas BAVARIJA" sugulė bemaž dešimties metų kelionių į šį kraštą įspūdžiai, potyriai, matyti vaizdai, skanautų valgių receptai. Autorės dalijasi savo patirtimi, sutiktų žmonių istorijomis, įgytomis žiniomis apie Bavarijos kultūrą, tradicijas, gyvenimo būdą.
Skaitytojo laukia pažintys su viduramžiškais miestais, kaimeliais, gamta, jų grožį liudija spalvingos nuotraukos ir įdomūs bavariškų patiekalų receptai, jie it egzotiški prieskoniai pagardina pasakojimus apie bavarų kasdienybės kultūrą.

"Žydrojo dangaus kraštas BAVARIJA" - tai nėra tradicinis kelionių vadovas. Tai keliautojų pasakojimai, kurie, tikimės, bus naudingi tiek aktyviam keliautojui, tiek mėgstančiam kitus kraštus ir žmones pažinti iš knygų. Žavėkitės, fantazuokite, keliaukite.... Bavarija to verta!

2017-08-18

Puiki knyga.

2017-03-22

Su malonumu perskaičiau. Rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie "Žydrojo dangaus kraštas Bavarija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie keliones

Arūna Kaminskienė, Dana Loher parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Žydrojo dangaus kraštas Bavarija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Žydrojo dangaus kraštas Bavarija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Žydrojo dangaus kraštas Bavarija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Žydrojo dangaus kraštas Bavarija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arūna Kaminskienė, Dana Loher tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Žydrojo dangaus kraštas Bavarija" perkama kartu