⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žydų gyvenimas Kaune iki holokausto. Iš Michailo Duškeso Lietuvos judaikos rinkinio

Kaina: 7,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 7.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žydų gyvenimas Kaune iki holokausto. Iš Michailo Duškeso Lietuvos judaikos rinkinio" aprašymas

Tik labai maža dalis kolekcininko Michailo Duškeso surinktų eksponatų, susijusių su Kauno žydų bendruomenės gyvenimu iki Holokausto, tilpo į šį katalogą „Žydų gyvenimas Kaune iki Holokausto“. Kolekcininko surinktos nuotraukos, įvairaus pobūdžio rašytiniai dokumentai bei daiktai atskleidžia klestėjusios Kauno žydų bendruomenės turtingą ir intensyvų religinį, politinį, ekonominį, socialinį ir kultūrinį gyvenimą ir parodo jos indėlį į nepriklausomos Lietuvos Respublikos kūrimą ir klestėjimą.

Katalogo „Žydų gyvenimas Kaune iki Holokausto“ skaitytojams įsimins Kauno sinagogų ir ješivų, žydų bankų ir ligoninių, fabrikų ir alaus daryklų, viešbučių ir restoranų veikla ir architektūra, rabinų, politikų, teisininkų ir verslininkų nuopelnai, medicinos darbuotojų ir sportininkų pasiekimai, platus labdaros, sporto ir švietimo organizacijų tinklas.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Inter Se
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 35
  • Formatas: 20x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955548713

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žydų gyvenimas Kaune iki holokausto. Iš Michailo Duškeso Lietuvos judaikos rinkinio"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Istorija ir visuomenė

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žydų gyvenimas Kaune iki holokausto. Iš Michailo Duškeso Lietuvos judaikos rinkinio", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žydų gyvenimas Kaune iki holokausto. Iš Michailo Duškeso Lietuvos judaikos rinkinio" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žydų gyvenimas Kaune iki holokausto. Iš Michailo Duškeso Lietuvos judaikos rinkinio" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žydų gyvenimas Kaune iki holokausto. Iš Michailo Duškeso Lietuvos judaikos rinkinio"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žydų gyvenimas Kaune iki holokausto. Iš Michailo Duškeso Lietuvos judaikos rinkinio" perkama kartu