0

Žydų teatras tarpukario Lietuvoje

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Žydų teatras tarpukario Lietuvoje


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žydų teatras tarpukario Lietuvoje" aprašymas
Monografijos "Žydų teatras tarpukario Lietuvoje" vienas pagrindinių tikslų yra rekonstruoti žydų teatro veiklas Lietuvoje tarpukario laikotarpiu (laikotarpis, apimantis 1919–1940 metus). Ištyrus ir susisteminus iš įvairių šaltinių gautus duomenis siekiama juos palyginti su žydų diasporos teatro reiškiniais kitose pasaulio šalyse. Tyrimu taip pat siekiama nustatyti, kokią vietą Lietuvos žydų teatras galėjo turėti tarptautiniam žydų diasporos, o kartu ir nepriklausomos Lietuvos teatro vystymuisi.

Parašykite atsiliepimą apie "Žydų teatras tarpukario Lietuvoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Muzika, teatras, šokis

Ina Pukelytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Žydų teatras tarpukario Lietuvoje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Žydų teatras tarpukario Lietuvoje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Žydų teatras tarpukario Lietuvoje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Žydų teatras tarpukario Lietuvoje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ina Pukelytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Žydų teatras tarpukario Lietuvoje" perkama kartu