0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žygis žemaitukais iki Juodosios jūros: 2000 kilometrų istorijos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 6.65 SoldOut

Knygos "Žygis žemaitukais iki Juodosios jūros: 2000 kilometrų istorijos" aprašymas

Knygoje, kuri išleista lietuvių ir anglų kalbų atskirais tiražais, pristatomos gražiausios Vlado Ščiavinsko fotoaparatu įamžintos žygio akimirkos. Čia užfiksuoti 38 paras trukusios kelionės didžiausi netikėtumai ir įspūdžiai, Vytauto Didžiojo praminti takai ir likusios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos nuotrupos. Išskirtiniuose žinomo fotografo, išmaišiusio beveik visą pasaulį, V. Ščiavinsko kadruose apie 600 metų senumo istoriją pasakoja legendomis apipintų rūmų, o kai kur tik gedinčių griuvėsių vaizdai. Knygoje taip pat pateikiami buvusiose LDK žemėse žygeivių aplankytų istorinių Didžiosios vietovių aprašymai, parengti pagal istorikės Dalios Vitkauskaitės bei kartu į žygį vykusių „Lietuvos ryto“ žurnalisčių Eglės Šilinskaitės ir Mildos Zavarskytės medžiagą. Knygoje lengvu stiliumi nuoširdžiai pateikiama asmeninė žygeivio patirtis ir emocijos keliaujat balne.

  • Autorius: Gintaras Kaltenis
  • Leidėjas: Knygų kelias
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 74
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955589310

Parašykite atsiliepimą apie "Žygis žemaitukais iki Juodosios jūros: 2000 kilometrų istorijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Žygis žemaitukais iki Juodosios jūros: 2000 kilometrų istorijos", kurią skaitytojams dovanoja Gintaras Kaltenis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gintaras Kaltenis su knyga "Žygis žemaitukais iki Juodosios jūros: 2000 kilometrų istorijos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žygis žemaitukais iki Juodosios jūros: 2000 kilometrų istorijos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gintaras Kaltenis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žygis žemaitukais iki Juodosios jūros: 2000 kilometrų istorijos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žygis žemaitukais iki Juodosios jūros: 2000 kilometrų istorijos" perkama kartu