⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Galimas knygų brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Rasta: 2486
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Niekada nepasakysiu (knyga su defektais) | Catherine McKenzie
 • TOP
  66
  TOP 66
-10% su kodu: BINGO
4,99 €
Turime sandėlyje
1009-2018 Lietuvos istorija. Chronologinė laiko juosta (knyga su defektais) |
 • TOP
  95
  TOP 95
6,99 €
Turime sandėlyje
KNYGŲ RINKINYS. KAS KĄ PASAKĖ? Puku puku + Din di lin (knygos su defektais) |
-30% su kodu: VLD
4,99 €
Turime sandėlyje
Motinos tyla (knyga su defektais) | Lauren Westwood
-10% su kodu: BINGO
4,99 €
Turime sandėlyje
Penkiasdešimt lietaus vardų (knyga su defektais) | Asha Lemmie
-10% su kodu: BINGO
4,99 €
Turime sandėlyje
Nauja pradžia (knyga su defektais) | Erica James
-10% su kodu: BINGO
4,99 €
Turime sandėlyje
Praktinė magija (knyga su defektais) | Alice Hoffman
-10% su kodu: BINGO
4,99 €
Turime sandėlyje
Skausmas (knyga su defektais) | Zeruya Shalev
-10% su kodu: BINGO
3,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 2486
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Knygos su defektais – kategorija, kurioje literatūros gerbėjai ras pačių įvairiausių leidinių. Tiesa, visi jie gali turėti šiokių tokių trūkumų, pvz., viršelio įlenkimų, pageltusių puslapių ar žymių nuo lipdukų.

Knygos su defektais – puiki proga sutaupyti. Šie leidiniai dažnai kainuoja net pigiau nei per akcijas ar išpardavimus. Nedideli trūkumai pakeičia išvaizdą, tačiau nedaro jokios įtakos pačiai istorijai ir jos kuriamam stebuklui.

Apsilankykite šioje skiltyje dažniau, nes knygos su trūkumais nuolat kinta. Jų turime nedaug ir stipriai nukainuoti leidiniai greitai iškeliauja pas skaitytojus. Kategorijoje vyrauja įvairovė, nes nukentėti transportavimo ar sandėliavimo metu gali bet kokia knyga, tad čia atsiduria detektyvai, romanai, dalykinė literatūra, asmenybės tobulėjimo leidiniai, klasikos kūriniai ar knygos su defektais vaikams.

Vienos knygos gali turėti pastebimus defektus, pvz., įlenktą kampą ar įbrėžtą viršelį, o kitų trūkumai tokie nežymus, kad turėsite pasvarstyti, kodėl ji atsidūrė šioje kategorijoje. Tačiau, priminsime, kad visais atvejais turinys liko nenukentėjęs, todėl skaitytojų laukia nepaprastos istorijos, fantastiniai pasauliai, nuotykiai ir žinios!

Leidinių su trūkumais skyrelyje vyrauja ne tik žanrų įvairovė. Čia skaitytojų laukia vaikiškos knygos su defektais, taip pat leidiniai, kurie patiks suaugusiems vyrams ar moterims bei paaugliams.

Kaip atsiranda defektai? Gyvenime nutinka visko. Transportavimo metu netyčia užlenkiami kampučiai, knyga per ilgai pabuvo saulėje ir pagelto ar išbluko, gražiai nenusiima kainos lipdukas, leidinys gulėjo ekspozicijoje ir buvo dažniau vartomas, o kartais brokas atsiranda spaustuvėje.

Šią skiltį papildo įvairių leidėjų knygos. „Sofoklis“ knygos su defektais įtiks gerų romanų ir modernios literatūros gerbėjams, juk leidyklos asortimente šmėžuoja tokios pavardės kaip Salman Rushdie, Mario Vargas Llosa ar Lucijus Anėjus Seneka.

Leidyklos „Svajonių knygos“ literatūra su defektais – visiems, kurie nenori išlaidauti meilės romanams, tačiau ilgisi romantikos. „Svajonių knygų“ asortimentas pasižymi tiek greitomis, paplūdimiui tinkamomis istorijomis, tiek jausmų klasika.

Leidyklos „Nieko rimto“ knygos su defektais papildys vaikų ir paauglių lentynas. Skaitydami nuostabias istorijas ir apžiūrinėdami fantastines iliustracijas tikrai pamiršite, kad knyga turi nežymų trūkumą.

Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos knygos su defektais – puiki proga pigiau įsigyti modernių ir skaitytojų pamėgtų klasikų kūrinių.

Modernios bei provokuojančios literatūros gerbėjams rekomenduojame pasižvalgyti po leidyklos „Kitos knygos“ leidinius, kurie taip pat kartais patenka į defektų skyrelį. Čia rasite ir daugiau leidyklų, bei įdomių knygų, kurios papildys lentynas ir tikrai suteiks malonių akimirkų, bet nenuskriaus piniginės.