⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kiek žaislų turi jūsų mažylis? O ar tarp jų yra knygelių? Ne? Laikas pasirūpinti, nes kategorijoje „Knygos-žaislai“ laukia patys įdomūs lavinamieji leidiniai! 

Rasta: 116
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Emocijos. Pajudink ir pažadink |
6,99 €
Turime sandėlyje
Dovana pelytei |
6,69 €
Turime sandėlyje
Atgyjantys gyvūnai |
11,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 116
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knygos-žaislai skirti patiems mažiausiems, kuriuos dar reikia skatinti žaisti bei stimuliuoti pojūčius ryškiomis spalvomis, barškučiais, garsais bei skirtingomis tekstūromis. Tinkamai parinkti žaisliukai skatina vystymąsi, smalsumą, vaizduotę bei norą atrasti supantį pasaulį.

Kuo ypatingos šios tėvų dažnai perkamos knygelės? Jos skirtingos ir labai įvairios – rekomenduojame peržiūrėti asortimentą ir savo vaikui išsirinkti bei internetu užsakyti pačią tinkamiausią priemonę. Populiarios knygelės: „Ūkio gyvūnai“, „Mano diena. Mokymosi ratas“, „Mažasis šunelis. Šunelio mamytė“, „Daug linksmų gyvūnų. Pirmoji pirštukų žaidimų knyga“.

Reikia pavyzdžių, kokių žaislų tikėtis? Turime knygučių su atverčiamais langeliais, kurios pasakoja vaikams, kaip reikia bendrauti su artimaisiais. Yra ir knyga-žaislas su besisukančiu ratu, kuris primena dienos rutiną, pvz., kada valytis dantis. Kūdikių dėmesį patrauks knygos su barškučiais, ar žvėreliais, kurie moka judinti akis. Knygelėje su veidrodėliu ir medžiagomis reikia surasti pasislėpusius veikėjus. O taip pat turime ir knygą, kuri šeimos vakarą pavers teatru – įkišę pirštus į skylutes mažyliai suvaidins įvairius gyvūnėlius.

Judančios, bet didelės ir tvirtos dalys, lengvos ir saugios medžiagos, ryškios spalvos bei liesti malonios tekstūros, užtikrina, kad vaikai negalės iš rankų paleisti savo naujo „skaitinio“.

Knygos-žaislai yra labai įvairūs. Vieni tinka visai mažučiams „skaitytojams“, kiti – metų ar dviejų pypliams. Top skaitomos knygos mažųjų rate visada yra ryškios paveikslėlių istorijos apie gyvūnėlius: voverytes, meškučius, kačiukus ir šuniukus. Taip pat vaikai mėgsta knygas apie transporto priemones bei įvairius buityje atpažįstamus daiktus.

Daug knygų-žaislų 0-2 metų vaikams parengė leidykla „Presvika“. Šis leidėjas specializuojasi knygelių mažyliams leidyboje ir gali pasiūlyti leidinių patiems mažiausiems ir taip pat jauniausiems skaitytojams. Taip pat knygas-žaislus leidžia ir leidyklos „Vaiga“, „Nieko rimto“, „Egmont Lietuva“, „Baltos lankos“, „Trys nykštukai“ ir kitos.

3D knygos su atvartais kainuoja nedaug, tad mažyliai džiaugsis, o tėvelių piniginės taip pat neliūdės. Šių leidinių kainos prasideda nuo kelių eurų, tačiau, prisiminkite, kad knygutės bus „skaitomos“ ne vieną kartą.

Kol vaikučiai bandys pažinti pasaulį ir labinsis su kiškučiais, tėvus kviečiame nepamiršti ir savęs. Pirkti online siūlome daugybę knygų. Vyrams ir moterims, mamos ir tėčiams – visiems suaugusiems rekomenduojame užsukti į grožinės ar dalykinės literatūros skiltis. Knygų apstu. Taip pat ir apie vaikų auklėjimą, kas greičiausiai jums aktualu. Mažylis turi brolių ar seserų? Ir jaunimui turime įdomių, populiarių, gerų knygų o akcijos ir išpardavimai nesukels žalos šeimos biudžetui.