0

Kiekviena mama ar tėtis patvirtins, kad stebėdami savo mažylių pasirodymą darželių ar mokyklos scenose išspaudė ne vieną ašarą. Vaikai noriai ir su pasididžiavimu deklamuoja eilėraščius ir dainuoja įvairias daineles. Daug paprasčiau pasiruošti tokiems koncertams tampa tada, kai po ranka geros priemonės. Kokios? Dainų knygelės su natomis! Kviečiame pradinukų mokytojus, tėvelius, būrelių vadovus, renginių organizatorius ir kitus žmones pirkti online geriausias knygas. 


Katino Spurgo paišymai | Kolia Voroncovas
Nuolaida knygai -36%
4,49 € 6,99 € *
Turime sandėlyje
Gar Gar muzikinės kelionės | Greta Garmašaitė
12,49 € 13,99 € *
Turime sandėlyje
Augu aš su dainele | Regina Bočkienė
6,29 € 6,99 € *
Turime sandėlyje
Vėjo sapnai (su CD) | Aušra Sendžikienė
18,99 € 19,99 € *
Turime sandėlyje
Dainų lentynėlė | Giedrė Pauliukevičiūtė
10,29 € 12,59 € *
Turime sandėlyje
Miego vežimai. Lopšinės su natomis | Jeronimas Laucius
Nuolaida knygai -26%
1,49 € 1,99 € *
Turime sandėlyje
Iškeliauju į platų pasaulį (su CD) | Inga Gučienė
5,99 € 6,79 € *
Turime sandėlyje
Skambėkite, dainelės! | Gražina Pamparienė
4,69 € 4,99 € *
Turime sandėlyje
Spalvotos dienos (su CD) | Inga Gučienė
5,99 € 6,99 € *
Turime sandėlyje
Puokštė gimtinei | Regina Bočkienė
4,99 € 5,89 € *
Turime sandėlyje
"Diemedėlio" dainos, III dalis (su CD) | Valerija Berteškienė
Nuolaida knygai -39%
3,99 € 6,49 € *
Turime sandėlyje

Dainų knygelės su natomis, skirtos 6-8 metų vaikams, padės sukurti puikią nuotaiką. Juk teigiamos vaikystės emocijos glaudžiai susijusios su žaidimais, linksmomis dainelėmis, pasakomis ir atradimais. Populiari ir viena TOP skaitomiausia skilties knygelė yra „Puokštė gimtinei“. Tai autorinis Reginos Bočkienės kūrybos rinkinys.

Knygelėje – dvylika dainų su natomis. Kūrinių melodijos paprastos ir įsimenamos, o tekstai irgi lengvai įstringa atmintyje. Mažyliai dainuos apie žaislus, tėvelius, gyvūnėlius ir kitus jiems gerai pažįstamus dalykus. Autorės dainelės patinka įvairaus amžiaus dainininkams.

Kita mėgiama knygelė – Ingos Gučienės „Iškeliauju į platų pasaulį (su CD)“. Šiame leidinyje penkiolika kūrinių, kurie tiks ir ikimokyklinukams ir vyresniems vaikams. Pedagogams knyga palengvins pasiruošimą įvairioms šventėms, išleistuvėms ar tiesiog smagioms pamokėlėms.

Visos dainelės yra su natomis, o be to pridėtas ir kompaktinis diskas, kuriame įrašytos instrumentinės fonogramos. Knyga „Iškeliauju į platų pasaulį“ vaizdžiai iliustruota, o dainų žodžiai kelia jaudulį. Vyraujančios temos – svajonės ir nuostabus gamtos pasaulis.

Autorė Inga Gučienė parengė ir dar viena populiarią dainų knygelę su natomis „Spalvotos dienos“. Šios dainelės apima įvairias temas – mylimus draugus, raides, abėcėlę, pasakas ir jų personažus, brangius artimus žmones. Knygą taip pat sudaro penkiolika dainų su natomis bei akordais ir pridedamas kompaktinis diskas su fonogramomis.

Visas minėtas dainų knygeles su natomis išleido leidykla „Lucilijus“. Jei dirbate ne tik su 6-8 metų vaikais, rekomenduojame pasižvalgyti po jaunesnių amžiaus grupių skiltis. Ten taip pat pirkti online siūlome gerų muzikinių leidinių. Gražinos Pamparienės, Elenos Tolvaišienės, Jolantos Sukovienės ir Kristinos Beliavskajos dainelės tiks įvairaus amžiaus dainorėliams.

Smagūs žodžiai, gera nuotaika, vystomas vaiko muzikalumas, scenos baimės įveikimas, skatinamas bendruomeniškumas – tiek ir dar daugiau gali suteikti dainavimo pamokos. Dainuoti patinka ne tik vaikams, bet ir jaunimui bei suaugusiems vyrams ir moterims, tik ne visi drįsta. Mokykitės iš vaikų ir dainuokite kartu su visa šeima!

Kūrybiškiems užsiėmimas suburiančias naujas, populiarias ir įdomias knygas įsigykite internetu – pigiau, greičiau ir lengviau rinktis. Akcijos bei išpardavimai garantuoja, kad visada rasite knygų už mažą kainą.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Dainų knygelės su natomis 6-8 metų vaikams?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Dainų knygelės su natomis 6-8 metų vaikams?