0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Psichologinė vaikų sveikata kelia susirūpinimą. Jie dažnai patiria stresą, spaudimą iš aplinkos, o tai daro įtaką prastam elgesiui, atsiranda nerimas, pyktis, agresija. Tikėjimo puoselėjimas yra viena iš priemonių tiek vaikams, tiek suaugusiems atrasti ramybę ir pilnatvę, pasiekti brandą. Tiesa, mažiesiems skaitytojams skirtos knygos turi būti parinktos atsakingai ir atsargiai. Rekomenduojamus leidinius sudėjome į kategoriją „Religijos ir tikybos knygos vaikams“. 

 1. 1
 2. 2
 3. 3

Didieji klausimai vaikams ir tėvams (serija
 • Leidėjas: Jėzuitų ekonomo tarnyba


Daugiau
10,99 €
Turime sandėlyje

Geroji Naujiena mažiems ir dideliems (serija
 • Leidėjas: Jėzuitų ekonomo tarnyba


Daugiau
7,99 €
Turime sandėlyje

Knyga mažutėliams (su priedu) | Angelė Pempienė, Viktorija Voidogaitė
 • Leidėjas: Katalikiškas vaikų darželis Mažutėliams


Daugiau
Kaina internetu: 20,59 €
Kaina knygyne: 22,99 €*
Sutaupote: 2.40 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Turime sandėlyje

Įdomioji Biblija. Skaityk ir žaisk visus metus | Graham Round, Sally Ann Wright
 • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai

Biblija 6-9 metų vaikams su užduotėlėmis ir galvosūkiais.

Daugiau
Kaina internetu: 13,59 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 2.40 € (16%)
Turime sandėlyje

Kaip pradėti tikėti? Nauji didieji mažųjų klausimai, į kuriuos atsakė kun. Antanas Saulaitis | Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė
(1 įvertinimai)
 • Leidėjas: Jėzuitų ekonomo tarnyba


Daugiau
11,79 €
Turime sandėlyje

Mažutėlių maldos | Violeta Vilbik
 • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai


Daugiau
Kaina internetu: 0,99 €
Kaina knygyne: 1,49 €*
Sutaupote: 0.50 € (34%)
Turime sandėlyje

Biblijos pasakojimai vaikams |
 • Leidėjas: Briedis


Daugiau
Kaina internetu: 9,69 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (12%)
Turime sandėlyje

Danielius liūtų urve | Ilja Bereznickas
 • Leidėjas: Mintis


Daugiau
Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (16%)
Turime sandėlyje

Maldos terapija | Keith McClellan
 • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai


Daugiau
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 3,49 €*
Sutaupote: 0.50 € (15%)
Turime sandėlyje

Trijų Karalių kelionė (Advento stalo žaidimas vaikams) | Juozapas Marija Žukauskas
 • Leidėjas: Magnificat leidiniai


Daugiau
Kaina internetu: 5,39 €
Kaina knygyne: 6,89 €*
Sutaupote: 1.50 € (22%)
Turime sandėlyje

 1. 1
 2. 2
 3. 3

Šios knygos taip pat pravers visiems tikėjimą propaguojančioms šeimoms, tikybos mokytojams ir kitiems ugdytojams. Leidiniai subalansuoti 6-8 metų vaikams. Kategorijoje „Religijos ir tikybos knygos vaikams“ – daugiausiai krikščioniškąsias vertybes puoselėjančios knygos, kurias įsigysite internetu.

Vieną TOP skaitomiausią knygelę išleido leidykla „Katalikų pasaulio leidiniai“. Tai autorės Violetos Vilbik kūrinys „Mažutėlių maldos“, Nedidelio formato knygutė jaukiai iliustruota ir padeda vaikams kalbėti maldeles ir taip bendrauti su Kūrėju.

Rekomenduojame net keletą Biblijų vaikams. Pirkėjai dažnai renkasi Marion Thomas ir Daniele Fabbri knygą „Gražiausios Biblijos istorijos“. Nuostabūs piešiniai padeda perprasti aktualias istorijas ir augti brandžiai asmenybei. Leidyklos „Naujoji Rosma“ išleista „Biblija vaikams“ parašyta paprasta ir suprantama kalba. Neišsirenkate? Rašytoja Silvia Alonso siūlo dar vieną panašią knygelę mažiesiems – „Biblijos skaitiniai vaikams“. Čia surinktos gražiausios Naujojo ir Senojo testamento istorijos.

Išnagrinėję religines istorijas vaikai kviečiami užtvirtinti žinias su Biblijos užduotėlių knyga. Nesvarbu, ką mokomės, tai daryti turi būti įdomu!

Biblija ne vienintelė kategorijos „Religijos ir tikybos knygos vaikams“ knyga. Tiek vaikams, tiek jaunimui įdomi pasirodys autorių Silvia Vecchini ir Antonio Vincenti knygelė „10 Dievo įsakymų“. Tai nėra sausa religinė teorija. Knygelėje kiekvienas įsakymas iliustruotas gyvenimiškais pavyzdžiais, kurie neretai sutinkami mūsų kasdienybėje.

6-8 metų amžiaus vaikai žingeidūs, o tikėjimas yra toks dalykas, kad kai kuriuos klausimus keblu paaiškinti net suaugusiems vyrams ar moterims. Rekomenduojame labai įdomią Gabrielės Gailiūtės-Bernotienės sudarytą leidinį „Kaip pradėti tikėti? Nauji didieji mažųjų klausimai, į kuriuos atsakė kun. Antanas Saulaitis“. Vaikų klausimai suskirstyti į temas – apie Dievą, Bažnyčią, pasaulį ir kitus jiems rūpimus dalykus. Iš kur atsirado dvasios? Sužinosite knygoje!

Kategorija „Religija ir tikyba vaikams“ apima labai skirtingo tipo knygas. Pvz., Rimos Malickaitės „Mėlynas apsiaustas“ nukelia į stebuklingą požemių karalystę. Visgi visus kūrinius vienija pamokančios istorijos, kurios ugdo brandžią asmenybę, moko gerumo, tikėjimo ir kitų vertybių. Džiugu, kad daugelį šių knygų daug nekainuoja, o pirkti online patogu ir dėl to, kad naujienlaiškiai visada primins, kada vyksta geriausia akcija ar naujų, populiarių leidinių išpardavimas.