⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sako, kad savame krašte pranašu nebūsi, tačiau tas tikrai negalioja Lietuvos vaikų literatūros rašytojams. Jie mylimi, mėgiami, o knygos visada laukiamos ir vertinamos skaitytojų. Grožinė lietuvių autorių literatūra trykšta nepaprasta fantazija, nuotykiais, kurie nukelia į tolimas šalis, įdomiai aprašytais istoriniais įvykiais ar neribotomis galimybėmis keliauti laiku. Rašytojai vaikams dovanoja herojus, kurie ilgam tampa draugais, leidžia kartu spręsti bylas, gelbėti pasaulį ar atrasti naujus fantastinius pasaulius. 

Rasta: 191
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kodėlčius | Vytautas Petkevičius
11,39 €
Turime sandėlyje
Šlepetė | Vytautas Račickas
7,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 191
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Jau supratote, kad grožinė lietuvių autorių literatūra, skirta 9-12 metų jaunuoliams, įdomi ir jūsų vaikus sudomins ilgam. Suvokiame, kad atsivertę šią kategoriją nežinote, nuo ko pradėti. Leiskite rekomenduoti vieną kitą populiarią knygą, kurią pirkti online užsimanysite iš karto.

Tarp TOP skaitomiausių – vaikų numylėtinis Tomas Dirgėla. Šis autorius sukūrė seriją „Tomas ir Domas“ apie du padaužas – kiečiausius pasaulyje detektyvus, jau išsprendusius daugybę keblių bylų. Naujos knygos skaitytojai laukia taip pat nekantriai, kaip Kalėdų!

Jautri ir poetiška knyga „Kas yra upė?“ pasakoja apie vandenų gyventojus, augalus ir vaizdus, kuriuos mato tekanti upė. Įdomybių kupiną knygą parašė Monika Vaicenavičienė.

Tarp populiarių knygų vaikams nuolat šmėžuoja „Sibiro haiku“. Autorės Jurgos Vilės ir iliustratorės Linos Itagaki kūrinys rekomenduojamas net ir suaugusiems. Ši knyga skatina kalbėtis skaudžiomis, rimtomis temomis ir vaiko akimis pasakoja tremties istoriją.

Pasiilgusiems geros nuotaikos autorius Vytautas Račickas sukūrė kelias dešimtis smagių istorijų apie vaikus. Unikalus ir Gendručio Morkūno balsas. Kritikai jo knygoms prognozuoja vaikų literatūros klasikos statusą. Daugybę apdovanojimų pelnė knyga „Iš nuomšiko gyvenimo“ – šokiruoja, tačiau neša šviesią žinutę.

Jaunimui patiks ir Kristinos Gudonytės romanai apie meilę ir amžinybę, paauglystės tragedijas ir šiek tiek mistinį pasaulį.

Kategorija „Grožinė lietuvių autorių literatūra“ talpina knygas 9-12 metų vaikams, tačiau, neabejojame, kad jos aptiks tiek senukams, tiek suaugusiems vyrams ir moterims. Juk visiems rūpi nuotykiai, meilė ir istorija. Beje, būtent istorijos mėgėjams rekomenduojame Skomanto knygas. Po šiuo slapyvardžiu slepiasi Kazio Almėno suburtas autorių kolektyvas. Knygos papildo mokyklos istorijos pamokas naujomis, įdomiomis žiniomis.

Populiarių knygų autoriai Danguolė Kandrotienė, Dovilė Junigeda, Stepas Zobarskas, Gintaras Kaltenis ir kt. dovanoja vaikams skaitymo džiaugsmą. Jų kūriniai atitraukia nuo kompiuterių, skatina domėtis pasauliu, moko pagarbos ir gerumo. Ir visa tai galite įsigyti internetu nenuskriausdami šeimos biudžeto. Kainos mūsų knygyne geros, tačiau mes stengiamės užtikrinti dar palankesnes, todėl bendradarbiaudami su leidyklomis dažnai rengiame įvairius išpardavimus bei akcijas.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams?