-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Grožinė užsienio autorių literatūra – įvairovės gausi knygų kategorija 9-12 metų vaikams. Jaunuoliai ners į burtų ir magijos pasaulį, kvatosis iš kvailų situacijų, patirs netikėtus nuotykius senovėje, mokysis „Blogykloje“, kalbėsis su gyvūnais, keliaus laiku ar bandys perprasti santykius su mokyklos draugais ar suprasti į paauglystę žengiančių jaunuolių problemas. Tokia patirtis daug nekainuoja ir ją įsigyti internetu galima spustelėjus vos kelis mygtukus.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siuntėjas | Lois Lowry
4,79 €
Turime sandėlyje
Laira Belakva | Philip Pullman
  • Nauja knyga
9,39 €
Turime sandėlyje
Stebuklas | R.J. Palacio
  • Nauja knyga
13,89 €
Turime sandėlyje
Luizianos kelias namo | Kate DiCamillo
11,29 €
Turime sandėlyje
Lesė grįžta | Eric Knight
7,99 €
Turime sandėlyje
Močiutė plėšikė | David Walliams
12,69 €
Turime sandėlyje
Matildos efektas | Ellie Irving
12,99 €
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Grožinės užsienio autorių literatūros skiltyje išvysite daug gerai žinomų vardų. Rašytojos J. K. Rowling net pristatyti nereikia. Tik priminsime, kad TOP skaitomiausias knygas apie Harį Poterį pigiau įsigysite pasinaudoję akcija, kuri taikoma rinkiniui. Beje, turime ir daugiau tokių gerų pasiūlymų.

Rekomenduojame rašytojo Hans Juergen Feldhaus komplektą su „Humoristinio romano“ serijos knygomis. Autorius pats iliustravo neįtikėtinai juokingas istorijas apie šiuolaikinių šeštokų ir septintokų gyvenimą.

Knygyne rasite ne tik juokingų, bet ir labai jautrių knygų. Estų rašytoja ir iliustratorė Piret Raud knygelėje „Istorija apie namelį, kuris norėjo būti namais“ pasakoja apie nereikalingą namuką, kuris turėjo nepaprastą svajonę – tapti namais. Jaukus ir mielas pasakojimas suvirpins skaitytojų širdis ir sukels empatijos jausmą. Juk ne tik vaikams, bet suaugusiems vyrams bei moterims kyla noras siekti daugiau bei drąsiai svajoti.

Rašytoja Annet Huizing taip pat skaitytojams dovanoja jautrų ir įkvepiantį pasakojimą „Kaip aš netyčia parašiau knygą“. Įdomi knyga ypatingai tiks vaikams, kurie jaučiasi atstumti, sunkiai išgyvena skyrybas ar naujo šeimos nario atsiradimą. Šis kūrinys gali tapti puikia terapine priemone.

Populiari autorė, Nobelio premijos laureatė Olga Tokarczuk rašo ir vaikams. Kartu su iliustratore Joanna Concejo sukurta istorija „Pamesta siela“ pasakoja apie žmogų, gyvenimo skuboje pametusi sielą. Šilta filosofinė istorija sujudins vertybes ir patiks ne tik jaunimui, bet ir visiems suaugusiems.

9-12 metų vaikams būtina susipažinti ir su Astrid Lindgren istorijomis. Šilumos kupinos knygos karta iš kartos džiugina skaitytojus ir niekada nepraranda aktualumo. Daugeliui vaikų ši rašytoja sukėlė norą skaityti daugiau.

Skaitymu sudomins ir autorius John Flanagan, juk pirmąją serijos „Žvalgo mokinys“ knygą jis sukūrė sūnui, skatindamas jį pamilti knygas. Autoriaus sūnus buvo smulkus berniukas, o John Flanagan norėjo įrodyti, kad didvyriu gali tapti ne tik fiziškai stiprūs žmonės. Taip atsirado pagrindinis knygos veikėjas Vilis.

Išvardinome vos kelis rekomenduojamus rašytojus bei kūrinius iš kategorijos „Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams“. Čia jų daug daugiau! Dažnai skelbiame išpardavimus ir kviečiame pirkti online daugybę naujų ir gerų knygų. Įkvėpkite savo vaikus atrasti knygų pasaulį ir jie niekada nebeištars „neturiu ką veikti“!

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams?