Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Detektyvai ir trileriai, ko gero, yra labiausiai įtraukiantis grožinės literatūros žanras. Genami smalsumo mes verčiame puslapį po puslapio, intriga auga, įtampa kyla – oi, kaip norisi sužinoti, kas bus toliau. Sutikite, nesvarbu ar detektyvai sukurti vaikams, ar suaugusiems, visi jie taip pat užkabina ir pralaužia ledus, tada kai skaityti nesinori.

  1. 1
  2. 2

Žudiko beždžionė | Jakob Wegelius
18,79 €
Turime sandėlyje
Ugnis | Mats Strandberg, Sara B. Elfgren
12,29 €
Turime sandėlyje
Suklastoti įrodymai | Malcolm Rose
2,99 €
Turime sandėlyje
Paklydusi kulka | Malcolm Rose
2,99 €
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2

Ne išimtis ir detektyvai paaugliams bei trileriai jaunimui. Jie taip pat labai įdomūs. Tiesa, jie gal kiek švelnesni nei tie, kuriuos siūlome suaugusiems, bet nerekomenduojame itin jautriems skaitytojams. Pabandykite pradėti nuo klasikos ir paskaityti Arthur Conan Doyle kūrinius. Juk Šerlokas Holmsas įžymybė tarp visų privačių seklių ir jį žino tiek maži, tiek dideli.

Didžiulėje, daugiau nei tūkstančio puslapių knygoje „Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos“ sudėti visi autoriaus romanai bei apysakos, tad už vieno leidinio kainą gaunate net kelis!

TOP skaitomiausia šioje kategorijoje yra Malcolm Rose knyga „Suklastoti įrodymai“. Išleisite vos porą eurų ir kartu su šešiolikmečiu Luku Hardingu bei robotu Malku tirsite pirmąjį nusikaltimą – moksleivio žmogžudystę. Visi įkalčiai rodo, kad kaltas pats Lukas! Įdomu? Nudžiuginsime, kad tai ne vienintelė autoriaus knyga. Luko nuotykiai tęsiasi detektyve „Paklydusi kulka“.

Atkreipkite dėmesį į detektyvų ir trilerių akcijas bei išpardavimus. Paauglių ir jaunimo mėgiamo rašytojo Jacob Grey serija „Krankas“ parduodama pigiau. Šie fantastiniai trileriai pasakoja apie našlaitį Kranką ir įvairius gyvūnus gebančius valdyti užkalbėtojus. Ne visi jie yra geri…

Nauja detektyvų ir trilerių kategorijos knyga „Tinklas. Kaip išgelbėti tą, kuris nenori būti išgelbėtas?“ atspindi dabartinio jaunimo realijas. Autorė Sara Allegrini pasakoja apie paauglius, kurie nevertina to, ką turi ir vieną dieną atsiduria miške – be maisto, telefonų, interneto… Baugu? Taip! Tačiau kaip įdomu!

Turime ir paprastas dramas primenančių knygų su detektyvo elementais. Populiarios amerikiečių rašytojos E. Lockhart romanas „Melagiai“ pasakoja turtingos, tačiau nedarnios šeimos gyvenimo istoriją. Pasakojimo ašis – jauniausia šeimos narė ir jos gyvenimą pakeitęs nutikimas.

Pasiilgusiems gero humoro rekomenduojamos Alan Bradley detektyvinės knygos apie vienišą, gabią ir itin šmaikščią mergaitę Flavija de Liuka. Ji nusikaltimus kremta kaip riešutus!

Kiti populiarūs jaunimo detektyvų ir trilerių autoriai, kurių knygas siūlome pirkti online, yra Emma Haughton, Rebecca James, Cat Clarke, Salla Simukka ir kt. Nepamirškite ir kitų artimųjų. Internetu įsigykite naujų knygų visai šeimai: tiek vyrams, tiek moterims, tiek ir mažiausiems skaitytojams. Pasiūlyti galime visko ir džiaugiamės dovanodami skaitymo malonumą!