0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų pasaulyje lyg bekraštėje jūroje – lengva pasimesti. Tiek daug pasakojimų sukūrė geriausi pasaulio autoriai, kad nežinia, nuo ko pradėti, ypač jei esi paauglys, kuris dar tik atranda rašytinių istorijų gėrį. Mes galime tapti vedliais ir surengti ekskursiją po paaugliams ir jaunimui skirtą knygų kategoriją „Grožinė užsienio autorių literatūra“. Apsižvalgykite, o tada patogiai internetu įsigykite naujas ir populiarias knygas, kurios praturtins vidinį pasaulį bei suteiks peno mintims.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Lesė grįžta | Eric Knight
Nuolaida knygai -25%
7,19 € 9,49 € *
Gipsas | Anna Woltz
Nuolaida knygai -85%
1,99 € 12,69 € *
Broliai Kalėdos | Giacomo Papi
Nuolaida knygai -36%
7,49 € 11,69 € *
Nulinis taškas | Karu
Nuolaida knygai -82%
1,99 € 10,99 € *
Čia nėra didvyrių | Anna Seidl
Nuolaida knygai -76%
2,59 € 10,59 € *
Bado žaidynės | Suzanne Collins
Nuolaida knygai -23%
13,89 € 17,99 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Grožinė užsienio autorių literatūra jaunimui ne tiek daug skiriasi nuo tos, kuri skirta suaugusiems vyrams ar moterims. Juk istorijos čia apie santykius, meilės paieškas, tapatybės krizes, taip pat socialines problemas, fantastinius nuotykius, priklausomybes, ligas ar karą. Tik tiek, kad vyresnio amžiaus vaikams, paaugliams bei jaunimui sunkiau išlaikyti dėmesį. Todėl jiems siūlomos istorijos dar labiau įtraukia, parašytos paprastesne kalba, daugiau orientuotos į veiksmą nei ilgus filosofinius išvedžiojimus.

Pradedam ekskursiją po kategoriją! TOP skaitomii čia yra knygų komplektai. Nieko keisto, juk visi jei parduodami su akcija – už mažesnę kainą nei perkant po vieną knygą.

Daug dėmesio sulaukia serija „Paribio istorijos“. Jaunimui skirtos knygos pasakoja apie jaunus žmones, kurie laviruoja ant plonos gėrio ir blogio ribos. Knygos pasakoja apie paauglių santykius su draugais ar tėvais, pirmąją meilę, narkotikus, patyčias ir kitas aktualias problemas. Populiariausi serijos autoriai yra Nadja Sumanen, Heather Demetrios, Viktorija Lederman, Mari Kujanpaa ir kiti.

Dar tik įžengusiems į paauglių amžių vaikams patiks serija „Humoristinis romanas“. Hans Juergen Feldhaus parašė ir pats iliustravo smagias knygas apie šiuolaikinius mokinius.

Pasiilgusiems egzotikos – dar vienas rinkinys! Rekomenduojame Colleen Houck romanus „Tigro užkerėjimas“, „Tigro beieškant“, „Tigro kelionė“ ir „Tigro lemtis“. Jei pirksite visas keturias knygas iš karto, turėsite galimybe pasinaudoti itin gera išpardavimo kaina.

Leiskite pristatyti ir kelias įdomias modernias naujienas, kurios jau spėjo susilaukti palankių įvertinimų. Annet Huizing knyga „Kaip aš netyčia parašiau knygą“ padės vaikams susitaikyti su problemomis šeimoje bei taps paskatinimu patiems pradėti rašyti.

Kenneth Oppel knyga „Pusiau brolis“ palies širdį tų, kurie myli gyvūnus ir ieško istorijos apie tikrą draugystę. Dar didesnę meilę literatūrai sužadins Patricia Forde distopinis romanas „Žodžių sąrašas“ apie katastrofą išgyvenusį pasaulį ir merginą, kurios darbas yra rinkti ir saugoti senus žodžius.

Ieškantiems tikrais įvykiais paremtų istorijų rekomenduojame Emma Cline „Merginos“. Autorę įkvėpė garsaus JAV nusikaltėlio Charles Manson suburtos sektos istorija.

Kaip matote, knygų grožinės užsienio autorių literatūros skiltyje daug. Visas jas galite pirkti online nepakilę nuo sofos, o mes pasirūpinsime, kad geriausi kūriniai jus pasiektų greitai!

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Grožinė užsienio autorių literatūra paaugliams, jaunimui?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Grožinė užsienio autorių literatūra paaugliams, jaunimui?