⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų pasaulyje lyg bekraštėje jūroje – lengva pasimesti. Tiek daug pasakojimų sukūrė geriausi pasaulio autoriai, kad nežinia, nuo ko pradėti, ypač jei esi paauglys, kuris dar tik atranda rašytinių istorijų gėrį. Mes galime tapti vedliais ir surengti ekskursiją po paaugliams ir jaunimui skirtą knygų kategoriją „Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams“. Apsižvalgykite, o tada patogiai internetu įsigykite naujas ir populiarias knygas, kurios praturtins vidinį pasaulį bei suteiks peno mintims.

Rasta: 281
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Užtemimas | Stephenie Meyer
2,99 €
Turime sandėlyje
Siuntėjas | Lois Lowry
3,99 €
Turime sandėlyje
Lesė grįžta | Eric Knight
6,79 €
Turime sandėlyje
Indigo vasara | Antje Babendererde
7,19 €
Turime sandėlyje
Mėjos angelas | Melvin Burgess
1,69 €
Turime sandėlyje
Šis tas apie medūzas | Ali Benjamin
  • Nauja knyga
13,99 €
Turime sandėlyje
Tamsos mokykla | Sandra J. Paul
  • Nauja knyga
12,39 €
Turime sandėlyje
Lakotų mėnulis | Antje Babendererde
8,99 €
Turime sandėlyje
Skaistybės metai | Kim Liggett
9,39 €
Turime sandėlyje
Žudiko beždžionė | Jakob Wegelius
  • Nemokamas knygos pristatymas
18,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 281
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Romanai paaugiams ne tiek daug skiriasi nuo tos, kuri skirta suaugusiems vyrams ar moterims. Juk istorijos čia apie santykius, meilės paieškas, tapatybės krizes, taip pat socialines problemas, fantastinius nuotykius, priklausomybes, ligas ar karą. Tik tiek, kad vyresnio amžiaus vaikams, paaugliams bei jaunimui sunkiau išlaikyti dėmesį. Todėl jiems siūlomos istorijos dar labiau įtraukia, parašytos paprastesne kalba, daugiau orientuotos į veiksmą nei ilgus filosofinius išvedžiojimus.

Pradedam ekskursiją po kategoriją! TOP skaitomi čia yra knygų komplektai. Nieko keisto, juk visi jei parduodami su akcija – už mažesnę kainą nei perkant po vieną knygą.

Daug dėmesio sulaukia serija „Paribio istorijos“. Paaugliams skirtos knygos pasakoja apie jaunus žmones, kurie laviruoja ant plonos gėrio ir blogio ribos. Knygos pasakoja apie paauglių santykius su draugais ar tėvais, pirmąją meilę, narkotikus, patyčias ir kitas aktualias problemas. Populiariausi serijos autoriai yra Nadja Sumanen, Heather Demetrios, Viktorija Lederman, Mari Kujanpaa ir kiti.

Dar tik įžengusiems į paauglių amžių vaikams patiks serija „Humoristinis romanas“. Hans Juergen Feldhaus parašė ir pats iliustravo smagias knygas apie šiuolaikinius mokinius.

Pasiilgusiems egzotikos – dar vienas rinkinys! Rekomenduojame Colleen Houck romanus paaugliams „Tigro užkerėjimas“, „Tigro beieškant“, „Tigro kelionė“ ir „Tigro lemtis“. Jei pirksite visas keturias knygas iš karto, turėsite galimybe pasinaudoti itin gera išpardavimo kaina.

Leiskite pristatyti ir kelias įdomias modernias naujienas, kurios jau spėjo susilaukti palankių įvertinimų. Annet Huizing knyga „Kaip aš netyčia parašiau knygą“ padės vaikams susitaikyti su problemomis šeimoje bei taps paskatinimu patiems pradėti rašyti.

Kenneth Oppel knyga „Pusiau brolis“ palies širdį tų, kurie myli gyvūnus ir ieško istorijos apie tikrą draugystę. Dar didesnę meilę literatūrai sužadins Patricia Forde distopinis romanas „Žodžių sąrašas“ apie katastrofą išgyvenusį pasaulį ir merginą, kurios darbas yra rinkti ir saugoti senus žodžius.

Ieškantiems tikrais įvykiais paremtų istorijų rekomenduojame Emma Cline „Merginos“. Autorę įkvėpė garsaus JAV nusikaltėlio Charles Manson suburtos sektos istorija.

O čia itin mėgiamos romantinės knygos paaugliams apie meilę: „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“, „Trys žingsniai iki tavęs“, „Saulėlydis“, „Princesės dienoraštis“ ir daugelis kitų.

Kaip matote, knygų užsienio autorių romanų paaugliams skiltyje daug. Visas jas galite pirkti online nepakilę nuo sofos, o mes pasirūpinsime, kad geriausi kūriniai jus pasiektų greitai!

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams?