⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip įtikinti paauglius skaityti, jei jie mieliau sukiša nosis į telefonus nei į rankas paima knygą? Prievarta čia nepadės, jau mažiems vaikams reikia ugdyti meilę knygoms. Tačiau pasistengsime sudominti iš tiesų geromis ir populiariomis istorijomis, kurios įtraukia net didžiausius skeptikus. Tik pačios įdomiausios knygos paaugliams šioje kategorijoje!

Rasta: 2163
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Senovės Graikijos išminčiai | Dalia Dilytė
 • TOP
  86
  TOP 86
 • Nauja knyga
-10% su kodu: BINGO
17,19 €
Turime sandėlyje
Vaikų enciklopedija |
21,99 €
Turime sandėlyje
Tiltas į Terabitiją | Katherine Paterson
-30% su kodu: VLD
7,59 €
Turime sandėlyje
Vidurnakčio saulė | Stephenie Meyer
9,69 €
Turime sandėlyje
Alisa Veidrodžio karalystėje | Luisas Kerolis (Lewis Carroll)
-30% su kodu: VLD
14,89 €
Turime sandėlyje
Kvapų vaistinė 4. Talentų turnyras | Anna Ruhe
-25% su kodu: TERRA
11,49 €
Turime sandėlyje
Žvalgo mokinys 15. Dingęs princas | John Flanagan
-30% su kodu: VLD
10,49 €
Turime sandėlyje
Laiškas karaliui | Tonke Dragt
 • Nauja knyga
14,69 €
Turime sandėlyje
Kalėdozauras | Tom Fletcher
-30% su kodu: VLD
9,99 €
Turime sandėlyje
(Beveik) paauglės mergaitės knyga (kone) apie viską | Sharie Coombes
-30% su kodu: VLD
5,99 €
Turime sandėlyje
Baltas Vilkas | Kazys Binkis
2,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 2163
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Paaugliams jau rūpi santykių ir meilės problemos. Pirmosios draugystės, nedrąsūs bučiniai, noras būti populiariems, pritapti prie kompanijos – pažįstama visiems suaugusiems vyrams ir moterims. Visgi pamirštame, kad tai, kas mums sukelia nostalgija yra kasdienis jaunimo gyvenimas. Jiems rekomenduojame leidyklos „Gelmės“ parengtą „Paribio istorijų“ seriją. 

„Paribio istorijų“ knygų veikėjai yra arti ribos. Juos kankina gyvenimo ir mirties, meilės ir atstūmimo, nuopuolio, pasmerkimo, gėdos problemos, tačiau šios knygos neša žinutę, kad viskas bus gerai. Įtraukiančios, įdomios, paprasta kalba parašytos istorijos lengvai sudomins paauglius. Populiariausi „Paribio istorijų“ ciklo autoriai yra Nadja Sumanen, Heather Demetrios, Viktorija Lederman, Mariel Hemingway ir kiti. Paaugliams ir jaunimui skirtus „Paribio istorijų“ romanus galite pirkti po vieną arba pasinaudoti akcija ir įsigyti rinkinį už gerą kainą. 

Detektyvai, ko gero, yra labiausiai įtraukiantis žanras. Turime detektyvų ir paaugliams ! Čia ir detektyvų klasikos meistro Arthur Conan Doyle sukurti Šerloko Holmso nuotykiai, ir modernūs, nauji kūriniai, kaip Sara Allegrini „Tinklas. Kaip išgelbėti tą, kuris nenori būti išgelbėtas?“. 

Be abejo, kitos rekomenduojamos knygos paaugliams - fantastika. Pasaulyje į TOP perkamiausių sąrašus patenka autorius Philip Pullman su „Auksinio kompaso“ serijos knygomis. Žinoma, norą skaityti sužadins ir skaitomiausios autorės J. K. Rowling ciklas apie Harį Poterį. Paskutinės serijos dalys apima daug paaugliams aktualių dalykų – konkurenciją, draugų išdavystę bei pirmąją meilę. Skaitytojai teigiamai įvertino ir maginės fantastikos autoriaus Jacob Grey knygas apie Kranką. Kaip matote, rinktis yra iš ko. 

Tiek lietuvių, tiek užsienio autoriai paaugliams siūlo knygų, kuriose šie atras panašių į save veikėjų, kitu kampu pažiūrės į problemas ar tiesiog turės, kur pabėgti sunkiomis akimirkomis. Rekomenduojame ir geriausias klasikos knygas. Kiekvienas paauglys turėtų perskaityti J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. Ieškantys šilumos ir jaukumo iš rankų nepaleis Frances Hodgson Burnett romanų, o tuos, kuriems patinka šiurpuliukai bandome sudominti William Golding siaubo klasika „Musių valdovas“. 

Išskyrėme ir specialią knygų skiltį mergaitėms bei merginoms. Čia leidiniai apie kūno pokyčius ir kitus aktualius dalykus, kurių nedrąsu klausti garsiai. 

Kviečiame pirkti online knygas ir tikimės, kad jos sužadins paauglių norą skaityti. Primename, kad susiruošę pirkti internetu, nepamirštumėte aplankyti ir išpardavimų skilties!