0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kotryna Zylė (tikr. Kotryna Zilinskienė, g. 1986 m. sausio 27 d., Vilnius, Lietuva) – grafikos dizainerė, rašytoja, vizualinės komunikacijos studijos „Prim Prim“ bendrasavininkė.

Autorė gimė ir augo Vilniuje, mokėsi J. Vienožinskio dailės mokykloje, studijavo Vilniaus Dailės akademijoje. Metus pagal „Erasmus“ programą mokėsi Milane.

Kotryna Zylė knygos


Siela sumuštinių dėžutėje. Nelabai baisios istorijos | Kotryna Zylė
(2 įvertinimai)
  • Leidėjas: Aukso žuvys

Lietuvių mitinių būtybių nuotykiai šiais laikais.

Daugiau
Kaina internetu: 10,89 €
Kaina knygyne: 12,59 €*
Sutaupote: 1.70 € (14%)
Turime sandėlyje

Mažas kaip vabalėlis | Kotryna Zylė
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: Dvi tylos

Istorija apie pasaulį atrandantį vabalėlį.

Daugiau
Kaina internetu: 7,89 €
Kaina knygyne: 12,49 €*
Sutaupote: 4.60 € (37%)
Turime sandėlyje

Didžioji būtybių knyga (2-oji laida) | Kotryna Zylė
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: Aukso žuvys

Ypatinga enciklopedija vaikams apie lietuvių mitinius padarus ir dievybes.

Daugiau
Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 15,69 €*
Sutaupote: 6.20 € (40%)
Turime sandėlyje

Sukeistas | Kotryna Zylė
  • Leidėjas: Aukso žuvys


Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite

Milžinas mažylis | Kotryna Zylė
(2 įvertinimai)
  • Leidėjas: Aukso žuvys
Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite


Baigusi mokslus ir įgijusi grafikos dizainerio magistro laipsnį, su drauge įkūrė dizaino studiją ir netrukus sulaukė sėkmės – laimėjo du svarbius konkursus. Dizainerės sukūrė ženklą Lietuvos paviljonui pasaulinėje parodoje EXPO 2012 ir logotipą Lietuvos pirmininkavimui ES Tarybai. Studija kasmet pelno apdovanojimų.


K. Zylė kaip rašytoja debiutavo su knyga vaikams „Milžinas mažylis“, kuri 2014 metais buvo tarp penkių geriausių knygų vaikams, o antroji autorės knyga „Didžioji būtybių knyga“ Knygos meno konkurse 2016 m. buvo pripažinta gražiausia. „Sukeistas“ – pirmoji autorės knyga jaunimui.


Pirmosios autorės knygos, kurias ji pati ir rašė ir iliustravo, daugiausiai pasakoja apie lietuvių mitologiją. Jose minimos senosios dievybės ir mitinės būtybės, jos aprašomos tiksliai ir šmaikščiai.


Dabar dizainerė ir rašytoja pripažįsta, kad piešti jai – darbas, o rašyti einasi labai lengvai ir tai ji daro vos radusi laiko ir galimybę pasiekti kompiuterio klaviatūrą ar rašiklį. Didžiulę įtaką rašytojos literatūriniam talentui turėjo jos tėtis, kuris nuo vaikystės skaitė knygas Kotrynai ir jos sesei. Knygos dažnai būdavo net nevaikiškos, o skirtos suaugusiems, todėl anksti formavo filosofinį požiūrį.


K. Zylė gyvena su vyru Vyteniu, augina du vaikus – Ūlą ir Bartą. Zylės pseudonimas jai pasirodė labai artimas ir smagus, nes buvo gana sunku priprasti prie pavardės pasikeitimo po santuokos. Jos vyras studijų metais turėjo pravardę – Zylė, kuri Kotrynai prilipo lengviau nei tikroji pavardė.

Kotrynos Zylės vyras laisvalaikį mėgsta leisti aktyviai, tad jai ėmus rašyti knygas, pastatė namelį miško laukymėje, kad rašytoja galėjo netrukdoma kurti.

Kotryna Zylė mėgsta dėvėti juodus drabužius, sako, už jų pasislepianti, o tuomet gali kalbėti jos kūryba. Nekenčia melo, nors vaikystėje buvo baisi melagė. Kartą darželyje įtikino vaikus, kad kitą dieną bus rudenėlio šventė, kuriai visi turi atsinešti iš daržovių pagamintą kaukę. Vaikai atėjo pasiruošę šventei, o auklėtojos nieko nesuprato.