TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Kristina Kleponytė-Šemeškienė knygos

Rasta: 4

Kūnas. Lietuvių grafika 1980–2013 | Jurga Minčinauskienė, Kristina Kleponytė-Šemeškienė
-30% su kodu: KALĖDOS
12,29 €
Kaina su kodu: 8,60 €
Turime sandėlyje
Mikalojus Povilas Vilutis | Jurga Minčinauskienė, Kristina Kleponytė-Šemeškienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
-30% su kodu: KALĖDOS
42,99 €
Kaina su kodu: 30,09 €
Turime sandėlyje
Povilas Ričardas Vaitiekūnas. Piešiniai | Kristina Kleponytė-Šemeškienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
-30% su kodu: KALĖDOS
29,99 €
Kaina su kodu: 20,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Kristina Kleponytė-Šemeškienė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Kristina Kleponytė-Šemeškienė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Kristina Kleponytė-Šemeškienė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Kristina Kleponytė-Šemeškienė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.