0

Krupnyj Plan

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų. Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt.

Krupnyj Plan knygos

  1. 1
  2. 2

Putinas raudonasis (DVD) | Drama

Šiuo metu neparduodama

Tas pats Miunhauzenas (DVD) | Komedija

Šiuo metu neparduodama

Išėjo degtukų (DVD) | Komedija

Šiuo metu neparduodama

Stalkeris (DVD) | Mistinis, mokslinis filma

Šiuo metu neparduodama

Husarų baladė (DVD) | Komedija

Šiuo metu neparduodama

Aukso veršis (DVD) | Komedija

Šiuo metu neparduodama

Čipolinas (DVD) |

Šiuo metu neparduodama

  1. 1
  2. 2

Leidykla Krupnyj Plan, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena Krupnyj Plan leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas. Tad leisdama knygas Krupnyj Plan leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos Krupnyj Plan siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla Krupnyj Plan ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis. Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!