Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Laima Laučkaitė knygos

Rasta: 11

Leopoldas Surgailis. Tapyba | Laima Laučkaitė
  • Nemokamas pristatymas
45,73 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Vilniaus dailė Didžiojo karo metais | Laima Laučkaitė
  • Nemokamas pristatymas
30,28 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Mikalojus Konstantinas Čiurlionis et l'art lituanien au debut du XX siecle | Laima Laučkaitė
12,99 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 11

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Laima Laučkaitė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Laima Laučkaitė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Laima Laučkaitė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Laima Laučkaitė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.