⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lavisa Spell – rašytojos Auksės Šiugždinienės slapyvardis.

Auksė Šiugždinienė ilgai slėpė savo tapatybę, o apie pirmosios knygos pasirodymą nedrįso pasakyti net savo artimiesiems žmonėms, todėl pasirinko slapyvardį Lavisa Spell.

Lavisa Spell knygos

Rasta: 6

Regėtoja | Lavisa Spell
12,79 €
Turime sandėlyje
Narvelyje | Lavisa Spell
10,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 6

Tai sutrumpinta frazė „Love is a spell“, kuri reiškia – meilė yra kerai.

Būtent ši frazė geriausiai atspindi pagrindinius autorės kūrybos bruožus. Ji rašo kūrinius, kuriuose netrūksta nei meilės, nei kerų.

Auksė Šiugždinienė dvidešimt metų dirbo anglų kalbos mokytoja. Tačiau nusprendė pakeisti profesiją ir tapti rašytoja. Autorė teigia, kad ji visada svajojo rašyti, tačiau dėl finansinės situacijos pasirinko prieinamas pedagogikos studijas aukštesniojoje mokykloje. Nors jai patiko dirbti mokykloje bei bendrauti su vaikais, moters nedžiugino švietimo sistema ir mokytojų tarpusavio santykiai.

Galiausiai Auksė pasiryžo keisti gyvenimą. Savo pirmąją knygą „Būti (su) ragana“ Lavisa Spell parašė per trečiąsias motinystės atostogas, o antrą romaną „Meilėje kaip kare“ dar tebedirbdama mokykloje. Rašymas tapo aistra. Rašytojai patiko ne tik kurti, bet ir rengti pristatymus, matyti savo skaitytojus, su jais bendrauti.

Lavisa Spell kartu su bendraminčiais įkūrė įmonę „Lietuvių laisvalaikio literatūros lyga“. Ši leidykla specializuojasi laisvalaikio literatūros leidyboje bei sklaidoje.

Pagrindiniai autorės kūrybos bruožai – lengvai skaitomi ir atpalaiduojantys romanai, kuriuose pinasi meilė ir magija, moteriškumas ir raganystės. Knygose netrūksta romantikos bei įvairių likimo išbandymų, kuriuos veikėjams tenka kūrybiškai išspręsti. Lavisa Spell tiki, kad pramoginė literatūra labai reikalinga ir svarbi, nes ji suteikia galimybę atsiriboti nuo varginančios rutinos, pabėgti į kitą pasaulį ir kartu su veikėjais išgyventi įvairiausią jausmų skalę.

Debiutinė rašytojos knyga „Būti (su) ragana“ sulaukė stulbinančio populiarumo ir pakartotinių tiražų. Tai magiškas ir įtampos kupinas pasakojimas apie meilę. Pagrindinė veikėjai Klema įsiskolina turtuoliui Deimonui ir yra priversta dirbti jo tarnaite. Maža to, ją kažkas prakeikė… Kuo visa tai baigsis?

Romane „Meilėje kaip kare“ aistra kibirkščiuoja naujas įmonės vadovas Arėjas ir buvusio vadovo dešinioji ranka Lilė. Jie vienas kito nekenčia… Tačiau ar tikrai?

Naujausias Lavisa Spell kūrinys – romanas „Narvelyje“. Tai dar viena romantiška istorija pažymėta S raide. Bus karšta!

Autorės knygas internetu įsigyti rekomenduojame visiems, ieškantiems įdomios laisvalaikio literatūros.