⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Ledo ir ugnies giesmė“ – maginės fantastikos žanro serija, kurią sukūrė amerikiečių autorius, scenaristas George R. R. Martin.

Šia serija išgarsėjusį autorių leidinys „Time“ 2011-ais metais įtraukė 100 įtakingiausių žmonių sąrašą. „Ledo ir ugnies giesmė“ saga buvo fenomenaliai populiari.

Ledo ir ugnies giesmė (Sostų karai) knygos

Rasta: 6

Rasta: 6

Ji pelnė fantastinėms knygoms skiriamą „Locus“ premiją, taip buvo nominuota „Nebula“ prizui. 2011-ais metais sukurtas HBO serialas sutraukė neregėtus būrius žiūrovu ir tapo masiniu reiškiniu.

Istorija prasideda knygoje, kuri vadinasi „Sostų žaidimas“. Ji pasirodė 1996-ais metais. Iš pradžių autorius planavo parašyti trilogiją, vėliaus savo idėją išplėtė iki septynių knygų. Deja, kol kas sukurtos tik penkios ir nors viso pasaulio gerbėjai nekantrauja, George R. R. Martin, atrodo, neskuba.

Šių kūrinių pasaulis detalus iki smulkmenų, turi savo istoriją, mitologiją, religiją, gamtos dėsnius.

Istorijos veiksmas vyksta išgalvotame pasaulyje, kuris šiek tiek primena viduramžius, kur pagrindinis dėmesys skiriamas didikų intrigoms. Septynios karalystės, prieš tris šimtus metų suvienytos drakonų karaliaus Eigono Užkariautojo, išgyvena apgaulingą taiką. Drakonai mirė, o kartu su jais ir Targeirinų giminė. Dabar Geležiniame soste sėdi karalius Robertas Barateonas. Tačiau ar ilgai?

Antroji knygų serijos „Ledo ir ugnies giesmė“ dalis – „Karalių kova“. Dėl Geležinio sosto į mūšį stoja keturi karaliai. Kuris taps nugalėtoju? Ne viskas taip paprasta, nes kova laukia nuožmi ir sunki, o Šiaurėje telkiasi blogio armija, kuriai nesvarbu, kas valdo karalystę.

Seriją tęsia trečioji knyga „Kardų audra“. Autorius ir toliau meistriškai pina intrigas, žudo pamėgtus veikėjus ir neleidžia atsikvėpti. Vesterosas nusiaubtas tarpusavio karų, o už jūrų marių grįžti ruošiasi Eigono Užkariautojo palikuonė Daneiris su savo drakonais.

„Varnų puota“ – ketvirtoji dalis. Veiksmas persikelia į Karaliaus Uostą. Ten karaliumi paskirtas devynmetis berniukas Tomenas, o visą valdžią užgrobusi jo motina – karalienė regentė Sersėja. Karalienės intrigos dar labiau susilpnins kraštą...

Penktąją „Ledo ir ugnies giesmės“ knygą – „Šokis su drakonais“ autorius padalijo į dvi dalis. Pirmoji – „Šokis su drakonais 1. Sapnai ir dulkės“, antroji „Šokis su drakonais 2. Po puotos“. Dar daugiau intrigų, dar daugiau negandų, mirčių ir nuotykių! Pasiilgote geros fantastikos? Šias knygas patogiai įsigysite internetu ir negalėsite atsitraukti nė akimirkai!