⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Leigh Bardugo – iš Izraelio kilusi amerikiečių autorė, išgarsėjusi jaunimui skirtomis maginės fantastikos knygomis.

Rašytojos biografijoje užsimenama, kad ji turi ir lietuvių bei rusų kraujo. Jeruzalėje gimusi Leigh Bardugo augo Los Andžele, JAV. Ją užaugino seneliai.

Leigh Bardugo knygos

Rasta: 6

Nuopuolis ir pakilimas. Grišų trilogijos 3-oji knyga | Leigh Bardugo
  • Leidėjas: Aukso pieva

Grišų trilogijos 3-oji knyga.

Daugiau
Kaina: 7,99 €
Turime sandėlyje

Šešetas varnų. Dvilogijos 1-oji knyga (knyga su defektais) | Leigh Bardugo
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: Aukso pieva


Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite


Šturmas ir audra. Grišų trilogijos 2-oji knyga | Leigh Bardugo
  • Leidėjas: Aukso pieva


Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite


Šešėlis ir kaulas. Grišų trilogijos 1-oji knyga | Leigh Bardugo
  • Leidėjas: Aukso pieva


Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite

Rasta: 6

Moteris baigė Jeilio universitetą, o prieš pradėdama rašyti dainavo roko grupėje.

Šiandien Leigh Bardugo yra gerai žinoma asmenybė jaunimo literatūros pasaulyje. Jos knygos išverstos į daugybę kalbų, pagal jas kuriami serialai.

Pirmoji garsiosios Grišų trilogijos dalis „Šešėlis ir kaulas“ pasirodė 2012-ais metais. Autorė teigė, kad knygą rašė apie metus ir norėjo mistinę distopijų tamsą pavaizduoti kaip realią vietą su tikromis pabaisomis. Knyga, kurios pasaulis primena carinę Rusiją, sulaukė milžiniško pasisekimo ir tapo „The New York Times“ bestseleriu.

Kitos serijos dalys „Šturmas ir audra“ bei „Nuopuolis ir palikimas“ taip pat sulaukė daug dėmesio. Skaitytojai tiesiog pašėlo dėl Grišų pasaulio ir Leigh Bardugo sukurtų veikėjų. Pagrindiniai autorės kūrybos bruožai yra gebėjimas kurti įtaigius charakterius bei originalią aplinką, į kurią įpinta nemažai rusiško folkloro motyvų. Rašytoja teigia, kad norėjo netradiciniu būdu sudominti jaunimą šios unikalios šalies kultūra.

Daugelis skaitytojų pamilo knygų pasaulį, todėl 2015-ais metais autorė gerbėjus nudžiugino knyga „Šešetas varnų“. Tai nėra Grišų trilogijos tęsinys, tačiau knygos veiksmas vyksta toje pačioje aplinkoje.

„Šešetas varnų“ yra pirma dualogijos dalis. Maginės fantastikos istorijos veiksmas vyksta mieste, kurį įkvėpė Amsterdamas ir XVII amžiaus Nyderlandai. 2019-ais pasirodė ir dar viena dualogija, nukelianti į magišką Grišų pasaulį („King of Scars“ ir „ Rule of Wolves“).

Grišų trilogija ir „Šešeto varnų“ dualogija buvo apjungta į bendrą „Netflix“ serialą.

Leigh Bardugo kūriniai daugiausiai yra skirti jaunimui, tačiau 2019-ais metais ji išleido ir suaugusiems skirtą fantastinį romaną, kurį „Goodreads“ skaitytojų bendruomenė 2019-ais metais išrinko geriausiu fantastikos kategorijoje. Be to, rašytojos kurta trumpoji proza dažnai pasirodo įvairiose antologijose ir rinkiniuose.

Leigh Bardugo knygos išverstos į daugiau nei dvidešimt kalbų ir parduodamos daugiau nei penkiasdešimtyje šalių. Siūlome autorės kūrinius pirkti internetu – patogu ir greita!