⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro (LGGRTC) Leidybos skyrius kryptingai ir nuosekliai leidžia literatūrą Lietuvos gyventojų genocido ir pasipriešinimo okupaciniams režimams tema. Knygą su dailininko Alfonso Žviliaus sukurtu ženklu atpažįsta kiekvienas, besidomintis okupuotos Lietuvos istorija.

LGGRTC knygos

Rasta: 188
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mes nežudėme | Arkadijus Vinokuras
11,99 €
Turime sandėlyje
Pasienio zona | Rimantas Zagreckas
9,79 €
Turime sandėlyje
Vėjas | Jurgis Usinavičius
13,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 188
  1. 1
  2. 2
  3. 3


Tremtinių ir disidentų atsiminimai, partizanų dienoraščiai, albumai, daugiatomis sovietinio genocido aukų vardynas, mokslinis žurnalas „Genocidas ir rezistencija“, istorikų tyrėjų parengtos monografijos apie Holokaustą, 1941 metų Birželio sukilimą, Lietuvos laisvinimą Vakaruose, KGB veiklą, Vokietijos ir jos sąjungininkų belaisvių stovyklas Lietuvoje 1944–1949 m., studijos apie diplomatus, dokumentų rinkiniai – jau daugiau kaip pusantro šimto knygų išleista nuo 1997 metų, leidybinės veiklos pradžios.
Jaunimas – nepriklausomos Lietuvos žmonių karta, nepatyrusi sovietinio gyvenimo grimasų. Jis domisi okupuotos Lietuvos istorija – laisvės kovų ir netekčių istorija, išmintį semiasi iš LGGRTC leidžiamų knygų, nes kančių istoriją išgyvenusiųjų atsiminimų aruodai dar pilni. O tas, kuris jau apsilankė garsaus litvakų dailininko Samuelio Bako muziejuje, būtinai norės paskaityti jo atsiminimus „Nutapyta žodžiais“, iš LGGRTC išleistų knygų daugiau sužinoti apie Holokaustą, getus ar žudynes Paneriuose.
Išskirtinis LGGRTC leidybos bruožas – leidiniai užsienio kalbomis. Nedaug, tik tai, kas svarbiausia apie tremtį į Sibirą, Holokaustą, ginkluotąjį pasipriešinimą, KGB veiklą, neginkluotąjį pasipriešinimą sovietmečiu, Bažnyčios padėtį sovietinėje Lietuvoje ir kt., sudėta į leidžiamas mažo formato knygeles anglų, vokiečių ir prancūzų kalbomis. Žinia apie skaudžią mūsų šalies istoriją pasiekia užsienio šalis per pavienius knygų pirkėjus, tikėtina, apsilankiusius ir Okupacijų ir laisvės kovų muziejuje.