0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lina Plaušinaitytė – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Lina Plaušinaitytė kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.

Lina Plaušinaitytė knygos


Studentų darbų fraziškumas | Eglė Gudavičienė, Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, Lina Plaušinaitytė, Skaistė Volungevičienė, Vilma Zubaitienė
  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla


Daugiau
Kaina internetu: 12,29 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 2.10 € (15%)
Turime sandėlyje


Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Lina Plaušinaitytė savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas