0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Liu Cixin knygos


Trijų kūnų problema | Liu Cixin
(8 įvertinimai)
  • Leidėjas: Kitos knygos

Mokslinės fantastikos romanas.

Daugiau
Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 18,29 €*
Sutaupote: 5.80 € (32%)
Turime sandėlyje

Tamsus miškas | Liu Cixin
  • Leidėjas: Kitos knygos

Romano „Trijų kūnų problema“ tęsinys.

Daugiau
Kaina internetu: 14,49 €
Kaina knygyne: 20,89 €*
Sutaupote: 6.40 € (31%)
Turime sandėlyje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Liu Cixin vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Liu Cixin išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Liu Cixin bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Liu Cixin – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.