0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Liudas Glemža

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Liudas Glemža knygos


Kauno miestiečių elito kaita 1764–1831 metais | Liudas Glemža, Remigijus Civinskas
  • Leidėjas: Vytauto Didžiojo universiteto leidykla


Daugiau
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 13,89 €*
Sutaupote: 0.90 € (7%)
Turime sandėlyje

Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės miestų sąjūdis 1789–1792 metais | Liudas Glemža
  • Leidėjas: Vytauto Didžiojo universiteto leidykla
Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Liudas Glemža vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Liudas Glemža išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Liudas Glemža bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Liudas Glemža – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.