⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Liutauras Raudonikis – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Liutauras Raudonikis kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.

Liutauras Raudonikis knygos


Lietuvos paukščių pažinimo vadovas (2-as pataisytas ir papildytas leidimas) | Liutauras Raudonikis, Saulius Karalius, Vytautas Jusys
(14 įvertinimai)
  • Leidėjas: Lututė


Daugiau
Kaina: 17,99 €
Turime sandėlyje

Nauji ir reti paukščiai Lietuvoje | Liutauras Raudonikis, Saulius Karalius, Vytautas Jusys
  • Leidėjas: Lietuvos ornitologų draugija


Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite
Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Liutauras Raudonikis savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas