TIK ŠIANDIEN -10% NUOLAIDA VISKAM SU KODU: GRUODIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Daugelis vaikų svajoja bent akimirką pasijusti detektyvais, juk tai nepaprastas nuotykis! Knygų serijos „Lobių ieškotojai“ dėka mes visi galime pasinerti į paslapčių pasaulį nė neišeidami iš namų.

„Lobių ieškotojai“ – knygų serija, kuri tikrai patiks jaunimui.

Lobių ieškotojai knygos

Rasta: 5

Rasta: 5

Autorės Agnieszkos Stelmaszyk aprašytos istorijos suteikia galimybę patirti nepaprastus nuotykius bei įsijausti į gudraus detektyvo vaidmenį. Rašytojos knygos nukelia į nepaprastą pasaulį, kuriame ieškosime lobių ir bandysime išsiaiškinti tamsias paslaptis.

Pirmoji ciklo dalis – „Lobių ieškotojai 1. Nefertitės lobio paslaptis“. Knygoje susipažinsime su pagrindiniais veikėjais Ane ir Barteku Ostrovskiais. Jie yra archeologų vaikai, kurie labai mėgsta gvildenti įvairias mįsles. Šioje dalyje Anė su Barteku bandys išsiaiškinti, kas gi Egipte nusiaubė kapavietę, kurioje buvo paslėptas Nefertitės lobis. Spręsti bylą Ostrovskiams padės draugai, tačiau visa kompanija pateks į pavojų. Ar pavyks jiems išsikapstyti ir perprasti lobio paslaptis?

Antra knygų serijos dalis – „Lobių ieškotojai 2. Atlantų lobis“. Veiksmas persikelia Graikiją, kur šaunioji komanda ketina ramiai praleisti atostogas. Tačiau juk niekada nebūna taip kaip planuoji, ar ne?. Vaikai greitai supranta, kad profesorius, atvykęs į Santorino salą, archeologinius tyrinėjimus atlieka vedinas ne pačių geriausių ketinimų. Ir visa tai susiję su pradingusia Atlantida! Laukia daugybė mįslių ir nuotykių.

Kita ciklo knyga – „Lobių ieškotojai 3. Didžiojo Magistro paslaptis“. Tikri archeologijos paslapčių mėgėjai – Bartekas, Anė, Merė Džeinė, Džimas ir Martinas vėl svajojo apie ramias atostogas. Tačiau įsivelia į lobių paieškas. Šį kartą netikėti įvykiai laukia gimtojoje Lenkijoje.

Ketvirtoje dalyje „Lobių ieškotojai 4. Auksinio drakono prakeiksmas“ kartu su visa šutve aiškinsimės, kas gi iš muziejaus bei aukciono pavogė japonų paveikslus. Laukia daug išbandymų, kuriems įveikti prireiks daugybės gudrybių.

Penkta knygų serijos jaunimui dalis „Lobių ieškotojai 5. Deimantų slėnio mįslė“ pasakoja apie tai, kaip pamėgti personažai ieško paslaptingojo Deimantų sodo. Taip taip, komanda keliaus net į Australiją, kur jų laukia mirtini pavojai.

Lenkų autorė Agnieszka Stelmaszyk iš viso parašė net dvylika „Lobių ieškotojų“ serijos knygų, tad laukia dar daug gerų skaitinių. Kviečiame pirmąsias knygas įsigyti internetu ir pasijusti tikrais detektyvais!